کدخبر: 29039 تاریخ انتشار

واکنش پلیس به فیلم برخورد نیروی انتظامی با فرد سگ گردان

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به انتشار کلیپی از برخورد ماموران انتظامی با سگ‌گردانی در فضای مجازی، گفت: افسر گشت پس از تذکر لسانی، با برخورد نامناسب صاحب سگ مواجه می شود و در پی آن رفتار غیرحرفه‌ای از خود نشان می‌دهد که این موضوع در حال بررسی است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ "ضرغام آذین" گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با ۱۱۰ در شهرک "گلستان" حوزه کلانتری ۱۴۰ "باغ فیض" که فیلم آن تحت عنوان "برخورد پلیس با سگ‌گردانی" نیز در فضای مجازی منتشر شده است، گشت کلانتری مذکور در محل حضور پیدا کرد.

او افزود: افسر گشت پس از تذکر لسانی با برخورد نامناسب صاحب سگ مواجه شده و در ادامه به علت فحاشی صاحب سگ، متاسفانه سرباز گشت کلانتری رفتار غیر حرفه‌ای داشته و این موضوع در حال بررسی است.

پلیس فاتب (فرماندهی انتظامی تهران بزرگ) اعلام کرد: در پی مطالبات و درخواست بسیاری از شهروندان در تماس با سامانه ۱۱۰ در خصوص برخورد با سگ‌گردانی، با توجه به اینکه نگهداری سگ در مجتمع‌های مسکونی موجبات آزار و اذیت سایر سکنه را در پی داشته و همچنین حضور سگ‌ها در پارک‌ها در برخی مواقع موجب احساس ناامنی و وحشت برای کودکان بوده است، طرح برخورد با سگ‌گردانی در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفت.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین