کدخبر: 28818 تاریخ انتشار

این زن برای کمر باریک شدن دست به کار هولناکی زد+ عکس

کمر باریک شدن به چه قیمت ؟ زن جوان بعد از به دنیا آوردن دوقلوهایش درجستجوی راهی برای تناسب اندام به فکر خطرناکی رسید که می توانست سلامت او را تهدید کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حاضرید چقدر برای رسیدن به خواسته خود تلاش کنید ؟ یا بهتر است بگوییم حاضرید چقدر برای رسیدن به آروزی تان سختی تحمل کنید ؟ پاسخ شما هر چه که باید نمی تواند ربطی به آسیب جسمی داشته باشد چرا که انسان برای لذت بردن از هرداشته نیاز به سلامتی دارد و در حقیقت بدون داشتن سلامت جسمی و البته روانی هیچ لذتی معنا نخواهد داشت ، تمام اینها واقعیت و منطق است اما نه برای زنی که تصمیم گرفته بود به هر قیمتی که شده کمرش را باریک کند.

"دیانا رینگو" 39 ساله سه سال پیش دوقلوهای خود را به دنیا آورد و بعد از آن تصمیم گرفت تا راهی برای تناسب اندام و مشکل اضافه وزنش که براثر بارداری سنگین در او ایجاد شده بود پیش بگیرد.

تصمیم جدی او برای کمرباریک شدن و به قول خودش خوش اندامی زنانه به حدی بود که راضی شد تا خود را در شرایط سخت و البته خطرناکی قرار دهد ، "دیانا" برای این منظور یک کمربند سفت و بسیار محکم به دور کمر خود بست و 23 ساعت از روز را با این کمربند که فشاری غیرقابل تحمل به او وارد می کرد سپری کند .

به گفته ی "دیانا" او تنها برای استحمام و ورزش از خود جدا می کرده و تمام مدت باقی مانده روز را با بستن این کمربند بسیار محکم به کارهای روزمره اش رسیدگی می کرد.

این زن که صاحب 3 فرزند است بعد از زایمان آخرسایز ش دور کمری به اندازه 69 سانتی متر داشت اما بعد از استفاده از روش خطرناک و سخت توانسته سایز دور کمر خود را به 45 سانتی متر برساند.

کمر باریک شدن

عکس زن جوانی که 23 ساعت در روز کمربند سفتی برای کمر باریک شدن به خود می بندد

همسر "دیانا" که افسر جوان نیروی دریایی است بعد از بازگشت از ماموریت متوجه تصمیم عجیب همسرش شد و چون نگران بود با اصرار او را نزد پزشک برد اما پزشک بعد از معاینات گفت که جای نگرانی نیست و این کار هیچ مشکلی برای همسرش ایجاد نخواهد کرد؛ در حالیکه مطمئنا چنین اقدامی برای ارگان های داخلی بدن و استخوان های کمر خطرناک خواهد بود.

 

ارسال نظر

پربیننده‌ترین