کدخبر: 24338 تاریخ انتشار

توقیف کامیونت پنیر با 5 میلیارد کالای قاچاق

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از توقیف یک دستگاه کامیونت یخچال دار پنیر و کشف بیش از 5 میلیارد ریال کالای قاچاق خبرداد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان این پلیس، مطلع شدند، یک دستگاه کامیون یخچالدار از شهرستان "جلفا " تحت پوشش محموله "پنیر" قصد دارد، تعدادی کالای خارجی قاچاق به شهر تهران وارد کند.

او با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی مشخص شد که متهم از بزرگراه "جناح " وارد تهران می شود، اظهار کرد: با استقرار اکیپی از کارآگاهان این پلیس در بزرگراه "جناح" خودروی متهم با بغل نویسی تحت نظارت اداره دامپزشکی استان آذربایجان غربی شناسایی و در یک عملیات پلیسی، متوقف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: در بازرسی از داخل خودرو،  یک هزار و 641  عدد لوازم بهداشتی، یک هزار و 554 عدد نوشیدنی، ۳۳۹ کیلوگرم شکلات خارجی  فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و راننده خودرو به قاچاق بودن کالاها معترف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد، اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را  ۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین