کدخبر: 24326 تاریخ انتشار

دستگیری زن جیب معروف بی آر تی‌های تهران

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن جیب بر اتوبوس های بی آر تی خبر داد و گفت: متهم با 39 شاکی روانه دادسرا شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، گفت: با مراجعه تعدادی از شهروندان به "کلانتری 105 سنایی " مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد در ایستگاه بی آر تی، تیمی از ماموران کلانتری شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

او ابراز کرد: ماموران کلانتری در بررسی پرونده ها به دست آوردند سرقت ها توسط یک زن رخ داده است و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارق را به خاطر بسپارند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به دستگیری سارق توسط ماموران کلانتری حین ارتکاب جرم، تصریح کرد: سارق پس از انتقال به پلیس آگاهی معترف شد که از شلوغی اتوبوس سوء استفاده می کرده  و با تنه زدن و هل دادن اموال مال باختگان را سرقت و به مالخری می فروخته است.

سرهنگ دستخال با اشاره به اینکه تا کنون 39 تن  از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و کشف جزئیات پرونده و دستگیری مالخر  اموال سرقتی در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین