کدخبر: 24293 تاریخ انتشار

رییس مرکز کنترل ترافیک پایتخت خبر داد:

آغاز ترافیک در معابر تهران

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران در روز ۵شنبه گفت: ترافیک معابر پایتخت خلوت ولی درحال شکل گیری است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی صبحگاهی پایتخت در روز پنج‌شنبه بیستم خرداد ماه ۱۴۰۰ گفت: بار ترافیکی پایتخت امروز در تمام معابر اصلی و بزرگراهی روان ولی در حال شکل گیری و شروع بار ترافیکی است.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: در معابری که سرعت و سبقت در آنها محتمل است، همکاران بنده با دوربین‌های لیزرگان مستقر بوده و تمامی تخلفات سرعت توسط این دوربین‌ها رصد و ثبت می‌شود.

او اضافه کرد: با خلوتی معابر ممکن است برخی رانندگان سرعت خودروی خود را بالا برده و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن و یا انجام حرکات نمایشی و لایی کشی بخواهند بهر ببرند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین بوده پس با رعایت قانون با سرعت مقرره در سطح شهر تهران تردد کنند.

او افزود: امروز بعد از ظهر نیز با حضور شهروندان در آرامگاه‌ها و بهشت زهرا شاهد بار ترافیکی در آن محدوده‌ها خواهیم بود که تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در کلیه ورودی و خروجی‌ها حضور دارند و اقامات ترافیکی خود را انجاممی‌دهند. همچنین بعد از ظهر شاهد بار ترافیکی در مرکز شهر به واسطه تردد شهروندان به مراکز خرید خواهیم بود.

سرهنگ رنجبر به رانندگان توصیه کرد: در صورت خلوتی معابر رانندگان حتماً با سرعت مجاز تردد کرده و از سبقت‌های ناگهانی خودداری کنند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین