کدخبر: 24245 تاریخ انتشار

سوء استفاده مدل مشهور از حجاب + عکس

ژیزل بوندشن مانکن معروف برزیلی برای در امان ماندن از دست پاپاراتزی در اقدامی عجیب با پوشش کامل اسلامی در کشور فرانسه حضور پیدا کرد که این عمل او اعتراض مسلمانان را درپی داشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ژیزل بوندشن گران ترین مانکن سرشناس برزیلی در اقدامی عجیب برای اینکه عکاسان نتوانند از او عکس بگیرند, با پوشش کامل اسلامی برقعی در کشور فرانسه حضور پیدا کرده است.

ژیزل بوندشن مدل 35 ساله برزیلی که بالاترین دست مزد را در میان همکاران خود دارد برای اینکه عکاسان متوجه حضور او در فرانسه نشوند با حجاب کامل اسلامی و پوشیه به این کشور رفت!!

او قصد داشت که جراحی زیبایی سنگینی انجام دهد و برای اینکه این مسئله را از دید دیگران پنهان نگه دارد دست به این اقدام زد.

این عمل مدل برزیلی باعث عصبانیت بسیاری از مسلمانان در فرانسه و سایر کشورها شد. در کشوری که حتی مسلمانان نیز مجاز به استفاده از پوشیه و برقع در مکان های عمومی نیستند، یک مدل زن که تصاویر برهنه اش تمام اینترنت را پر کرده است به راحتی از این پوشش استفاده کرد.

حجاب

مسئول مرکز اسلامی نیویورک با بیان اینکه او بخاطر دستورات اسلامی پوشش اسلامی را بر تن نکرده گفت:«این خیلی بد است که شخصی یک لباس مقدس را برای یک هدف زشت بر تن کند.»

ارسال نظر

پربیننده‌ترین