کدخبر: 24137 تاریخ انتشار

کشف محموله بزرگ موادمخدر در جنوب شرقی کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ و کشف ۸۶۳ کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات هماهنگ انتظامی شهرستان‌های خاش و ایرانشهر خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های خاش و ایرانشهر با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر، توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی به مرکز کشور دست یافتند.

او افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این ۲ شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد منطقه، روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با ۲ دستگاه خودروی پژو و یک دستگاه پراید در یکی از مسیرهای فرعی خاش - ایرانشهر در حال انتقال محموله مواد مخدر به سمت مرکز استان بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس قاچاقچیان را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با عوامل انتظامی درگیر شدند که پس از ساعتی درگیری با آتش پر حجم تکاوران پلیس روبه رو شدند.

او بیان کرد: در نهایت با اقدام به موقع مأموران انتظامی، چهار نفر از قاچاقچیان در این عملیات دستگیر و در ادامه طی بازرسی از خودرو های توقیفی، ۸۶۳کیلوگرم مواد مخدر، شامل ۷۱۷ کیلو و۴۵۰ گرم تریاک و ۱۴۵ کیلو و ۶۰۰گرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

سردار طاهری با اشاره به قاطعیت تکاوران انتظامی در برخورد و مقابله با هر گونه قاچاق مواد مخدر از مرز و به سمت داخل کشور، خاطر نشان کرد: مأموران نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با مواد افیونی به عنوان بلای خانمان سوز جامعه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین