کدخبر: 24063 تاریخ انتشار

سوختن فجیع مرد جوان وسط اجرای رسم عجیب+ عکس

یکی از سنت های قدیمی دانمارکی ها ریختن دارچین روی سر مردان مجرد است ، یکی از مردان بدشانس هنگام اجرای این رسم عجیب توسط دوستانش آتش گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از سنت های قدیمی مردم دانمارک ریختن دارچین روی سر مجردهاست ، در این کشور پسران و دختران مجردی که سن شان از 25 سالگی گذشته است وقتی تولدشان می‌شود با دارچین از آنها استقبال می‌کنند و به قول معروف خاک بر سرشان میکنند.

یکی از مردان مجرد بدشانس هنگام اجرای این سنت آتش گرفت ولی اقدام به موقع افرادی که برای اجرای مراسم آنجا جمع شده بودند آتش را خاموش کرد و مرد جوان آسیب جدی ندید.

اگر جوانان کشور دانمارک تا سن 25 سالگی ازدواج نکرده باشند، در روز تولد 25 سالگی شان با یک سورپرایز عجیب رو به رو خواهند شد. ریشه ریختن دارچین روی سر مجردها در این کشور به سالهای دور بازمی گردد ، زمانی که دور تاجران دارچین آنقدر سرگرم کسب و کار و تجارت میشدند که از زندگی شخصی خود غافل میشدند و حتی به ازدواج نیز فکر نمی‌کردند. دوستان و آشنایان آن تجاران دارچین را روی سر تاجر می‌ریختند و به آنها می‌گفتند که کار و کاسبی را تعطیل کن و فکر به حال زندگی مجردی خود کن و به زندگی ات سر و سامان بده.

رسم-عجیب

ارسال نظر

پربیننده‌ترین