کدخبر: 23997 تاریخ انتشار

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مطرح کرد:

اختصاص اعتبار برای تجهیز سرویس‌های بهداشتی مدارس

مهراله رخشانی‌مهر در سفر یک‌روزه به استان کردستان از پروژ‌ه‌های در حال ساخت شهرستا‌ن‌های مریوان و سروآباد بازدید و بر رفع مشکلات و موانع تسریع در اجرای پروژه‌ها تأکید کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهراله رخشانی‌مهر، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در این سفر از پروژه‌های مدرسه ۱۴کلاسه شهرستان سروآباد، استخر سرپوشیده و اردوگاه فرهنگی آموزشی مریوان، پروژه مقاوم‌سازی مدرسه عفاف و پروژه ۱۲کلاسه شهرک موسک در مریوان بازدید کرد و  در جریان عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی آن‌ها قرار گرفت.

او در جلسه جمع‌بندی این پروژه‌ها که در فرمانداری مریوان برگزار شد، با تأکید‌ بر اهمیت و اولویت تأمین امکانات مناسب بهداشتی در مدارس بیان کرد: خوشبختانه در خصوص مشکلات سرویس‌های بهداشتی با رایزنی‌هایی که صورت گرفت، ردیف اعتباری جداگانه در بودجه امسال سازمان نوسازی مدارس برای این منظور افزوده شد تا مشکلات مدارس در این حوزه نیز برطرف شود و مدرسه‌ای فاقد سرویس بهداشتی نداشته باشیم.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در خصوص خرید تجهیزات آموزشی گفت: در این مورد نیز اعتباری تخصیص دادیم و به استان ابلاغ شد و مبلغ دیگری نیز با اعلام نیازمندی‌ها تأمین می‌شود که این اعتبارات را هدایت کنید.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین