کدخبر: 23674 تاریخ انتشار

بوسیدن نوزاد تازه متولد شده او را به کشتن داد+عکس

بوسیدن نوزاد جان او را گرفت ، بله بی توجهی به تاکیید پزشکان در مورد نبوسیدن نوزاد پایان تلخی داشت . بدن دختر تازه متولد شده تنها 18 روز توانست دوام بیاورد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ماجرای پایان عمر دختر 18 روزه با بی توجهی به خطرناک بودن بوسیدن نوزاد ثابت کرد که این همه تاکیید پزشکان بی مورد نیست .

داستان غم انگیز نوزادی که بر اثر انتقال نوعی ویروس از طریق بوسه جان خود را از دست داد ، براساس تشخیص پزشک ویروسی که موجب مرگ نوزاد تازه متولد شد "هرپس" نام داشت.

نوزاد تازه متولد شده بر اثر دریافت نوعی ویروس از شخصی که او را بوسیده بود در بیمارستان بستری شد ، قدرت ویروس و توانایی کم بدن نوزاد برای مبارزه با آن در نهایت منجربه مرگ شد.

"نیکول " و "شاین"پدرومادر این نوزاد چند روز بعداز تولد دخترشان متوجه شدند که فرزندشان در وضعیت مناسبی قرار ندارد و بایستی در بیمارستان بستری شود ، بودن او در بخش مراقبت های ویژه نوزادان روزهای سختی را برای والدین جوانش رقم زد و در نهایت 18 روز بعد از متولد شدن عمر کوتاهش به پایان رسید.

مادر این نوزاد با انتشار تصویری از دخترش در فیس بوک نوشت :فرشته ی کوچک من دیگر درد و بیماری ندارد ، عمر 18 روزه ی او به پایان رسید.

به تشخیص پزشک این نوزاد ویروس "هرپس " را بر اثر بوسیدن فرد ناقل ویروس دریافت کرده بود که در نهایت موجب مرگ او شد.

ویروس های هرپس سیمپلکس 1 و 2 (HSV-1,HSV-2)، از مهمترین ویروس های بیماری زای انسانی هستند. ویروس هرپس سیمپلکس 1، موجب تب خال لب و ویروس هرپس سیمپلکس 2، موجب تب خال تناسلی می شود. این ویروس ها بسیار شایع و مسری می باشند. HSV-1 از طریق بزاق آلوده منتقل می شود اما HSV-2 از طریق تماس جنسی انتقال پیدا می کند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین