کدخبر: 23473 تاریخ انتشار

اقدام خطرناکی که عروس جوان را به دردسر انداخت!

پلیس هند شکایتی را علیه یک عروس جوان که دست به اقدامی خطرناک در جشن عروسی خود زده مطرح کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، انتشار ویدئویی از یک جشن عروسی در هند که در آن عروس قبل از انجام مراسم تبادل حلقه‌های گل (وارمالا) اقدام به تیراندازی می‌کند با واکنش پلیس این کشور همراه بوده است. در این ویدئو هنگامی که عروس با داماد در حال رفتن به سمت جایگاه انجام مراسم تبادل حلقه‌های گل هستند او ناگهان یک تفنگ را به سمت آسمان گرفته و شلیک می‌کند. این اتفاق در یک مراسم عروسی در روستای «لاکسمن کا پوروا» در اطراف شهر پراتاپپاره در ایالت اوتار پرادش رخ داد.

در ویدئوی منتشر شده عروس «روپا پاندی» در حال بالا رفتن با داماد «گیریجا شانکار»، از جایگاه ویژه عروس و داماد ناگهان یک اسلحه را از زیر لباس خود خارج کرده و شلیک می‌کند. پس از انتشار این ویدئو پلیس محلی هند شکایتی را علیه عروس مطرح و اعلام کرد در حال پیگیری آن است. بنا به گزارش پلیس اسلحه‌ای که با آن عروس اقدام به شلیک کرده متعلق به عموی عروس و دارای مجوز بوده است. با این حال به دلیل اینکه استفاده از چنین اسلحه‌ای در یک مراسم ممنوع بوده پلیس عروس خاطی را مورد پیگرد قرار داده است.

گفتنی است؛ این اقدام خطرناک عروس جوان در حالی خبرساز می‌شود که در حادثه‌ای مشابه در روز یکشنبه در منطقه «کانپور» ایالت اوتار پرادش در یک مراسم عروسی یکی از اقوام عروس بر اثر اصابت گلوله سرگردان کشته شد. بنا به گفته پلیس این فرد پسرعموی عروس بود که مورد اصابت گلوله سرگردان هنگام شادی در مراسم عروسی قرار گرفت. پلیس هنوز هیچ فردی را در این باره بازداشت نکرده است.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین