کدخبر: 23403 تاریخ انتشار

هیچ نگرانی برای کمبود بنزین در تهران وجود ندارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: در بحث تامین و توزیع بنزین هیچ مشکلی وجود ندارد و تقریبا تمام مخازن جایگاه‌ها پر شده است و انبارها به میزان کافی ذخایر بنزین دارند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با بیان اینکه تا ساعاتی دیگر پالایشگاه تهران وارد مدار تولید می شود، گفت: بنزین تهران صرفا از پالایشگاه تهران تامین نمی‌شود و منابع تامین دیگری نیز داریم؛ لذا جای نگرانی از این بابت وجود ندارد.

او اظهار کرد: خواهش ما این است که مردم به پمپ بنزین ها هجوم نیاورند. در حال حاضر نیز سوخت رسانی در سطح شهر تهران طبق روال عادی و سابق ادامه دارد.

همچنین اسدالله قلیزاده، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صاحبان اماکن فروش و عرضه فراورده های نفتی کشور نیز در این رابطه گفت: شب گذشته به دلیل وجود نگرانی شاهد صفهای طولانی در پمپ‌بنزین ها بودیم اما در حال حاضر شرایط نرمال است و تمام جایگاه روال عادی کار خود را پیش می برند.

او با بیان اینکه حمل فراورده نیز به طور همیشگی انجام می شود و جایگاه ها هیچ مشکلی برای تامین و ذخیره بنزین ندارند، اظهار کرد: تا این لحظه با مدیریتی که انجام شده است هیچ مشکلی وجود ندارد و جایگاه ها نیز شلوغ نیستند.

ساعت ۱۹ و ۱۸ دقیقه عصر دیروز، چهارشنبه (۱۲ خردادماه) آتش‌سوزی وسیعی به دلیل نشتی یکی از مخازن ضایعات نفتی در پالایشگاه تهران رخ داد که گروه‌های امدادی و آتش‌نشانی به‌منظور مهار و خاموش کردن آتش به‌سرعت وارد عمل شدند.

آتش هم اکنون مهار شده است و تلاش‌ها برای خاموش کردن کامل آن ادامه دارد. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

پربیننده‌ترین