کدخبر: 23294 تاریخ انتشار

دستگیری شرور چاقوکش که خودروها را در روز روشن تخریب می‌کرد

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری عامل شرارت و چاقوکشی در غرب تهران خبر داد و گفت: متهم با تخریب 10 دستگاه خودروی سواری 5 میلیارد ریال خسارت مالی به شهروندان وارد کرده بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: اواخر هفته گذشته عربده کشی با سلاح سرد توسط یک شرور و تخریب 10 دستگاه خودروی سواری در محدوده شهرک "گلستان" به  مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران انتظامی پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران  به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: با حضور ماموران پلیس در صحنه جرم، مشاهده کردند متهم پس از تخریب خودروها و عربده کشی از محل متواری شده است که تحقیقات پلیسی برای شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی آغاز شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه مخفیگاه شرور متواری  در محدوده "شهرک غرب " شناسایی شد، گفت: متهم پس از هماهنگی هایی قضائی در مخفیگاهش دستگیر و به بزه انتسابی اعتراف کرد.

سردار ذوالقدری با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی میزان خسارت وارده به خودرو های شهروندان را 5 میلیارد ریال برآورد کردند.

این مقام پلیسی تاکید کرد: پلیس با هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی به شدت برخورد می کند.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین