کدخبر: 19422 تاریخ انتشار

بارش پنبه از چشم‌های این دختر جن زده!+ عکس

چند روزی بود که جنس گریه دختر 11 ساله تغییر کرده بود ، اشکهایی سفید رنگ از جنس پنبه که به عقیده ی برخی و البته پدرش به دلیل تسخیر روح شیطانی ایجاد شده بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دختر 11 ساله هندی با تغییر عجیب و غریب جنس اشک چشمانش موجب شگفتی و تعجب پزشکان شده است ، بر اساس گزارشات این دختر نوجوان بیش از 2 هفته است که روزی 35 الی 40 تکه پنبه ریز از گوشه چشمانش بیرون ریخته می شود.

از 25 ماه آگوست این تغییر آغاز شد "ماناسی" اهل روستای "پاچخورا" متوجه ریزش تکه های ریز سفید رنگ پنبه ای از چشمانش شد و فورا اشک های پنیه ای سفید رنگش را به والدینش نشان داد اما متاسفانه پدر او به جای مراجعه به پزشک ادعای روستائیان را که دخترش جن زده شده است و در تسخیر روح شیطانی قرار گرفته به روش های دیگری متوسل شد. این خبر به سرعت در روستا منتشر شد و اهالی به دلیل باورهای عجیب و غریب از این خانواده دور شدند ؛ پدر "ماناسی" بعد از چند روز با اصرار همسرش راضی شد تا او را برای ویزیت نزد چشم پزشک ببرد.

پزشک بعد از معاینات دقیق و آزمایشات کلی متوجه شد که این مسئله نگران کننده نبوده و به دلیل کمبود ویتامین دی و یک واکنش آلرژیک رخ داده است.

به گفته ی پدر "ماناسی" دختر نوجوان از مدت 2 هفته پیش تا کنون هر روز حدود 35 الی 40 تکه پنبه ی ریز از چشمانش خارج می شود.

ارسال نظر

پربیننده‌ترین