وقتی فهمیدم بچه در شکمم از شوهرم نیست دین رو سرم خراب شد!

مائده ۲۲ساله در حالی که قصد جدایی از شوهرش را داشت متوجه بارداری خود از مردی دیگر شد.

وقتی فهمیدم بچه در شکمم از شوهرم نیست دین رو سرم خراب شد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،  مائده ۲۲ساله در حالی که در مقابل بازپرس پرونده قرار گرفت بیان کرد: آن روز به دلیل یک موضوع جزئی با مهران، همسرم مشاجره کردم و با ناراحتی از منزل بیرون آمدم.

در همین حال یک پژو مقابلم متوقف شد و من هم با دادن آدرس خانه مادرم به عنوان مسافر سوار خودرو شدم. راننده که از جلو هرازگاهی نگاهی به من می‌انداخت علت ناراحتی‌ام را پرسید.

ورود محمود

وی ادامه داد: از نامهربانی همسرم برایش گفتم، راننده که خود را محمود معرفی کرده بود گفت که کارشناس روان‌شناسی است و در صحبت‌هایش نیز ادعا کرد می‌تواند با اقدامات مشاوره‌ای برای بهتر شدن زندگی‌ام کمک کند.

این گونه بود که با رد و بدل شدن شماره تلفن، ارتباط بین من و محمود آغاز شد.

چند روز بعد او آدرس اینترنتی یک فال‌بین ماهر را به من داد و پس از تعریف از مهارت‌های رمال، خواست تا با او تماس بگیرم.

او برای جلب اعتماد من شماره چند دختر جوان را که رمال مذکور مشکلشان را رفع کرده بود، هم به من داد که با آن‌ها تماس بگیرم.

اما نمی‌دانستم که محمود تمام اطلاعات زندگی مرا به فال‌بین شیرازی داده و دخترانی را هم که معرفی کرده بود از دوستانش بودند.

بیشتر شدن رابطه

مائده در ادامه گفت: به صورت اینترنتی با او تماس گرفتم و او ۲۸میلیون تومان از من پول گرفت که من برای تهیه این مبالغ حتی طلاهایم را فروختم.

هر روز ارتباط من و محمود نزدیک‌تر می‌شد و حتی در غیاب همسرم به خانه ما می‌آمد، من به پیشنهاد رمال تصمیم به جدایی از مهران گرفتم.

در این روزها بود که مهران متوجه ارتباط من و محمود شد و تصمیم گرفت از هم جدا شویم اما به دستور رئیس دادگاه پس از آزمایش متوجه شدم که باردار هستم.

نتیجه آزمایش شوکه کننده

این زن ادامه داد: با نتیجه این آزمایش، روز بعد متوجه شدم که همه این‌ها نقشه محمود بود تا بتواند از من سوءاستفاده کند.

بدین ترتیب ماجرا را برای همسرم بازگو کردم اما او که به بارداری من مشکوک شده به هیچ وجه حاضر نشد تا از درخواست طلاق صرف نظر کند.

محمود که ماجرا را فهمیده بود متواری شد و من هم از او و رمال اینترنتی به پلیس فتا شکایت کردم و این جا بود که فهمیدم محمود به خاطر اخاذی از چند دختر دیگر نیز تحت تعقیب است.

پس از اینکه نزد پزشک زنان رفتم متوجه شدم که بچه‌ای که داخل شکمم قرار دارد مربوط به شوهرم نیست بلکه حاصل ارتباطم با محمود است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 156946 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها