لو رفتن راز دردناک بلاگر معروف آرایشی+عکس

بلاگر معروف آرایش که تعداد قابل توجهی دنبال کننده دارد، پس از سالها فعالیت در فضای مجازی، درباره راز غم انگیز زندگی اش صحبت کرد.

لو رفتن راز دردناک بلاگر معروف آرایشی+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ وقتی صحبت درباره یک بلاگر آرایشی است، قطعا توقع ملاقات با فردی خوش روحیه و شاداب را داریم که به دلیل ذوق خاص خود به این شغل روی آورده؛ ولی همیشه اینطور نیست و شاید شخصی مثل بلاگری که در این بخش داستانش را خواهید خواند، داستان غم انگیزی برای شروع این شغل دارد.

بلاگر آرایشی که یک مرد 72 ساله بود، خیلی زود معروف شد و دلیل این شهرت، سن و موقعیت خاصش بود که او را از دیگر بلاگرها متمایز میکرد. مهارت او در اجرای کارش از یک سو و سن بالایش از سوی دیگر، دلیلی شد تا کاربران فضای مجازی از او درباره علت انجام این کار، مرتب سوالاتی داشته باشند.

کنکجاوی ها بالاخره راز این بلاگر را فاش کرد و وقتی همه فهمیدند که او بیشتر وقت خود را صرف تبلیغ آرایش و سایر محصولات زیبایی آنلاین میکند تا هزینه درمان بیماری سخت نوه بیمار خود را تامین کند، تحت تاثیر قرار گرفتند.

ژو یونچانگ 72 ساله یک الگوی کامل از فداکاری است که پس از بازنشستگی، شروع به این کار کرده است. شش سال پیش، نوه ژو یونچانگ، شیائو جینگیان، به یک بیماری نادر و دردناک به نام- آتروفی عضلانی نخاعی (SMAs) مبتلا شد.

کودک در آن زمان تنها پنج سال داشت و پزشکان تخمین زدند که او فقط 18 ماه دیگر زنده است. اما فرصت زندگی او فراتر از انتظارات آنها بود و از آن زمان تاکنون با کمک خانواده اش با شرایط خود دست و پنجه نرم می کند.

اما این زنده ماندن به همین آسانی ها هم نبوده است؛ تنها دارویی که برای درمان بیماری شیائو استفاده می‌شود، فقط می‌توانست از ایالات متحده وارد شود و قیمت آن حدود 700 هزار یوان (100 هزار دلار) است.

ژو یونچانگ تصمیم گرفت برای نجات جان نوه اش دست به هر کاری بزند، بنابراین خانه‌شان را فروختند و تا آنجا که می‌توانستند پول قرض کرد، اما هنوز کافی نبود. بعد از این بود که این پدربزرگ فداکار، تصمیم به فعالیت در فضای مجازی گرفت.

ابتدای راه، کار برایش بسیار سخت بود اما به مرور و با وجود عشق نوه اش، ژو بالاخره از این سختی عبور کرد.

ت ت
کدخبر: 155426 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها