سردار رادان:

عزم پلیس در پیشگیری و مقابله جدی با سرقت‌ها

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر رعایت حجاب توسط مسافران گفت: مردم قطعا بدحجابی‌ها را بر نمی‌تابند و انتظار ما از مسافران و اصناف رعایت این موضوع است.

عزم پلیس در پیشگیری و مقابله جدی با سرقت‌ها
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار احمدرضا رادان در پایان جلسه قرارگاه نوروزی استان مازندران، با اشاره به حجم مسافرت‌ها در استان مازندران، اظهار داشت: در حوزه تلفات تصادفات هرچند مردم مقررات انتظامی و ترافیکی را به خوبی رعایت کرده اند، اما همچنان شاهد حجم تلفات در جاده‌ها هستیم و این در شان مردم ما نیست.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر توجه بیشتر مردم به آئین نامه‌های راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: پلیس قطعا با معدود افراد متخلفی که بخواهند اراده خود را به دیگرانی که قانون را رعایت می‌کنند تحمیل کنند برخورد خواهد کرد.

سردار رادان با اشاره به عزم قاطع پلیس در مقابله با سرقت‌ها، گفت: تلاش تمام همکاران بر این است، در محل‌های که مورد نیاز است حضوری فعال داشته باشند و حتما در پایان تعطیلات نوروزی اخبار خوبی در این حوزه تقدیم مردم می‌شود.

او در ادامه با تاکید بر رعایت حجاب توسط مسافران اظهار داشت: مردم قطعا بدحجابی‌ها را برنمی تابند و انتظار ما از مسافران و اصناف رعایت این موضوع است.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به رعایت حجاب از سوی مردم ابراز امیدواری کرد روز‌های بهتری را البته با وضع قوانین و مقررات بازدارنده شاهد باشیم.

سردار رادان جمع‌آوری معتادان متجاهر و برخورد با سارقان و مالخر‌ها را از مهمترین دغدغه پلیس و مردم برشمرد و با بیان این که پلیس در این دو حوزه کوتاه نخواهد آمد، گفت: تعداد زیادی از مالخر‌ها دستگیر و اجناسی هم از آنان کشف شد که در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت تا پس از تعیین مالکیت به مالکان آن‌ها تحویل شود.

سردار رادان از ادامه طرح پیشگیری و مقابله با سرقت در سال جدید خبر داد و بیان داشت: قطعا در سال جدید با همکاری استانداران طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و هم پیشگیری از سرقت ادامه خواهد داشت تا از دغدغه مردم در این حوزه‌ها کاسته شود. انتظار ما از مردم در حوزه سرقت بحث پیشگیری از سرقت است که اقداماتی هم در حوزه آموزش نگهداری و حفظ اموال انجام خواهد شد.

ت ت
کدخبر: 145709 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها