ترافیک سنگین نوروزی زودتر از راه رسید/ جاده چالوس زیر بار ترافیک شدید

رئیس پلیس راه استان البرز از ترافیک سنگین در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده جغرافیایی استان البرز خبر داده است.

ترافیک سنگین نوروزی زودتر از راه رسید/ جاده چالوس زیر بار ترافیک شدید
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ‌ پیمان کرمی، رئیس پلیس راه استان البرز گفت: این ترافیک در خط جنوبی جاده کرج - چالوس از محدوده نساء تا دهانه جنوبی تونل کندوان سنگین است و ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج - قزوین حدفاصل ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزاد راه کرج - تهران از پل فردیس تا کلاک و در ادامه در محدوده گرمدره نیز سنگین گزارش شده است.

رئیس پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: ترافیک در خط شمالی آزادراه تهران - کرج -قزوین در برخی مقاطع سنگین است. طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵۶۵ هزار ۳۰۰ تردد در آزادراه‌های استان البرز تردد انجام شده است.

او ضمن توصیه به مسافران برای رانندگی با شرایط ایمن و مطمئن در جاده‌ها، اظهار کرد: با شروع سفرهای نوروزی، مسافران ضمن رعایت سرعت مطمئنه قبل از سفر از وضعیت راه‌ها مطلع شوند. باتوجه به ناپایداری هوا و بارش برف و باران بویژه در جاده کرج - چالوس، ریزش سنگ و کوه متصور است و مسافران نباید در حاشیه جاده توقف کنند.

کرمی افزود: مسافران همچنین زمان سفر خود را مدیریت کنند و از هرگونه عجله و شتاب خودداری شود. مرکز کنترل ترافیک پلیس راه با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

ت ت
کدخبر: 145377 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها