تمهیدات ترافیکی پلیس برای پنجشنبه و جمعه پایانی سال

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تلاش شده تمام امکانات مجموعه بهشت زهرا برای پنجشنبه و جمعه پایانی سال تجهیز شوند تا وضعیت ترافیکی مدیریت شود.

تمهیدات ترافیکی پلیس برای پنجشنبه و جمعه پایانی سال
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار محمد حسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره‌ به تمهیدات ترافیکی پنجشنبه و جمعه پایانی سال گفت: به پنجشنبه و جمعه پایانی سال نزدیک شده ایم و‌ در این روز بسیاری از شهروندان برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) سفر می‌کنند.

او بیان کرد: سنوات گذشته جریان ترافیک در این محدوده بسیار متراکم و فشرده بوده و‌ما برای اینکه بتوانیم این جریان را مدیریت کنیم تا شهروندان با اتلاف وقت کمتری به هدف خود برسند، تمام امکانات مجموعه بهشت زهرا را تجهیز کرده‌ایم.

سردار حمیدی با بیان اینکه در حوزه خیابان ها و معابر ورودی به این مجموعه اقدامات خوبی در حوزه ایمنی اتفاق افتاده گفت: برای جمعیت زیادی که در این روز به بهشت زهرا مراجعه می‌کنند، این تجهیزات کفایت نمیکند و باید مردم عزیز همراهی و همکاری خوبی با ما داشته باشند و از مردم میخواهیم مجموعه بهشت زهرا (س) را به سرعت ترک کنند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: از شهروندان میخواهیم مراسمات، نشست های خانوادگی و … را در بهشت زهرا انجام ندهند و برای تردد نیز از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

او با بیان اینکه شرایط مترو نسبت به سنوات قبل بسیار مناسب تر شده گفت: این مجموعه با هماهنگی های مسیولان و مردم در پنجشنبه آخر سال می‌تواند ترافیک منظم‌تر، اتلاف وقت کمتر و … برای شهروندان داشته باشد.

ت ت
کدخبر: 144978 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها