خودکشی دردناک پسر جوان به خاطر عشق اینستاگرامی

مردی که پسر جوانش خودکشی کرده بود، پس از بررسی موبایل او به دوستی اینستاگرامی فرزندش با یک دختر پی برد و از پلیس کمک خواست.

خودکشی دردناک پسر جوان به خاطر عشق اینستاگرامی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ چند روز قبل مرد میانسالی به دادسرای جنایی رفت و زمانی که در مقابل بازپرس میثم حسین‌پور قرار گرفت، گفت: مدتی قبل، پسر ۲۱ ساله‌ام از من خواست به خواستگاری دختری بروم که در فضای مجازی با او آشنا شده بود. از آنجایی که به گفته پسرم آنها همدیگر را ندیده بودند و شناخت زیادی نسبت به دختر مورد علاقه‌اش به نام الینا نداشت از او خواستم که نخست شناخت بیشتری از این دختر پیدا و سپس ازدواج کند.

او ادامه داد: این ماجرا گذشت تا اینکه چند شب قبل من و مادرش به میهمانی رفتیم و زمانی که به خانه برگشتیم، با بدن نیمه جان پسرم در اتاقش در حالی که مقداری قرص برنج در کنارش بود مواجه شدیم. پسرم را فوراً به بیمارستان منتقل کردیم اما بیمارستان مرگ پسرم را تأیید کرده و علت فوت را مصرف قرص برنج اعلام کرد.

مرد میانسال ادامه داد: داخل گوشی پسرم چت‌های او را با آن دختر دیدم و فهمیدم که پسرم در این ۶ ماهی که با آن دختر دوست شده تا به حال نه او را دیده و نه حتی صدایش را شنیده است. به طوری که پسرم بارها از او خواسته بود تا عکسی از خودش بفرستد یا حتی شماره‌ای از خودش بدهد تا صحبت کنند، اما آن دختر قبول نکرده بود.

وی افزود: زمانی که اصرارهای پسرم زیاد شده بود، دختر ناشناس گفته که قصد ازدواج با شخص دیگری را دارد. پسرم زمانی که از این موضوع با خبر شده از او خواسته که این کار را نکند و درنهایت هم به او گفته دست به خودکشی می‌زند. حتی دو فیلم کوتاه نیز از اقدام به خودکشی برای الینا ارسال کرده بود اما دوست اینستاگرامی پسرم به او توجه نکرده و مرگ پسرم بر اثر خودکشی رقم خورد.

در ادامه بررسی‌ها، این احتمال از سوی بازپرس جنایی مطرح شد که الینا اسمی دروغین بوده باشد و شخصی که با این پسر دوستی اینترنتی برقرار کرده، پسر بوده باشد بدین ترتیب پسر جوان، به خاطر عشق واهی دست به خودکشی زده است.

با این احتمال، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستورشناسایی و بازداشت دوست اینستاگرامی را صادر کرد.

منبع: ایران

ت ت
کدخبر: 144770 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها