خبر مهم درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سری سوم اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش‌ و ‌پرورش « ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی» سال ۱۴۰۱ منتشر شد.

خبر مهم درباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، پیرو اطلاعیه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی» در سال ۱۴۰۱ و اطلاعیه‌های اصلاحی ۱۶ و ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ اصلاحات جدید اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش به شرح ذیل منتشر شد:

اصلاحیه مربوط به بخش سوم بند (د) شرایط احراز شغل آموزگار ابتدایی (ابتدایی) و آموزگار ابتدایی (استثنایی) مندرج در صفحه (۵) دفترچه راهنمای ثبت‌نام:

تذکر: تجربه انجام فعالیت‌های آموزشی و تربیتی به شرح زیر می‌تواند جایگزین رشته‌های تحصیلی مندرج در شرایط احراز شغل آموزگار ابتدایی (ابتدایی) و آموزگار ابتدایی (استثنایی) شود.

داوطلبان متقاضی در صورت داشتن سوابق فعالیت‌های آموزشی و تربیتی و به شرط داشتن مدرک دانشگاهی لیسانس و بالاتر (مدارک همتراز) و با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دارا بودن حداقل دو (۲) سال سابقه فعالیت آموزشی و تربیتی یا حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش که در یک یا چند قالب مصادیق زیر کسب شده باشد.

۱) سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش

۲) فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش

۳) فعالیت در مؤسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط

۴) فعالیت در مهد کودک‌ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور

۵) فعالیت در دارالقرآن‌های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی

بر این اساس زمان ثبت نام در این آزمون مجدداً تا روز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ تمدید شد و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

باتوجه به اصلاحات اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. لذا آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند

ت ت
کدخبر: 144386 تاریخ انتشار
منبع ایسنا
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها