خودروی حامل معلمان دچار سانحه شد | آموزش و پرورش اطلاعیه داد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان گفت: در سانحه رانندگی صبح امروز، خودروی حامل ۴ نفر از معلمان آموزش و پرورش دلیجان دچار سانحه شد.

خودروی حامل معلمان  دچار سانحه شد | آموزش و پرورش اطلاعیه داد
بیشتر بخوانید:

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان گفت: در سانحه رانندگی صبح امروز، خودروی حامل ۴ نفر از معلمان آموزش و پرورش دلیجان دچار سانحه شد.

رسول شعبانی اظهار کرد: در سانحه رانندگی پیش از ظهر امروز، ۴ نفر از همکاران آموزش و پرورش شهرستان دلیجان به همراه دختر یکی از همکاران که از خمین به سمت دلیجان در حرکت بودند، دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: سه نفر از مصدومان این حادثه در بیمارستان امام صادق(ع) دلیجان با حال عمومی مساعد بستری هستند. دو نفر از مصدومان توسط اورژانس هوایی به بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) اراک اعزام شدند.

وی ادامه داد: بر اساس آخرین تماس، یکی از مصدومین اعزامی به اراک مشکل حادی نداشت و بنابر اطلاعات دریافتی، در ارتباط با مصدوم دیگر که وضعیت وی حاد به نظر می‌رسید، خطر رفع شده است.

به گزارش ایسنا، صبح امروز ۲۱ اسفندماه یک خودرو پژو ۴۰۵ در محور محلات به دلیجان واژگون شد. ۵ خودروی آمبولانس از شهر دلیجان، دوراهی آبگرم، نراق و محلات به محور حادثه اعزام شدند و پس از معاینات اولیه، مصدومین به بیمارستان امام صادق(ع) شهرستان دلیجان اعزام شدند که پس از معاینات و اقدامات درمانی اولیه، دو نفر از مصدومین با بالگرد اورژانس هوایی به مرکز استان منتقل شدند.

ت ت
کدخبر: 144378 تاریخ انتشار
منبع ایسنا
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها