مرور حوادث گذشته؛

اقدام شرم آور پسر 16 ساله با عروس خانم در شب عروسی!

شاهین تحت تاثیر مواد مخدر در مراسم عروسی دست به کار احمقانه ای زد که سبب ایجاد درگیری شد.

اقدام شرم آور پسر 16 ساله با عروس خانم در شب عروسی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شاهین، نوجوان 16 ساله ای که بخاطر یک درگیری در مراسم عروسی دستگیر شده بود در مقابل بازپرس قرار گرفت و گفت: پدرم با طلاق از مادرم مدام از ارتباط مادرم با یک مرد غریبه سخن می گفت به طوری که دیگر هیچ گاه نمی توانستم این حرف ها را تحمل کنم ماجرای طلاق مادرم در محل زندگی مان پیچیده بود.

او ادامه داد: در مدرسه با نوجوانانی آشنا شدم که سیگار می کشیدند و مواد مخدر استعمال می کردند من هم باب دوستی با آن ها را باز کردم و در کنار آن ها به مصرف سیگار و مواد مخدر روی آوردم از سوی دیگر نیز به شبکه اجتماعی تلگرام  معتاد شده بودم و همه اوقات بیکاری ام را این گونه می گذراندم تا این که چند ماه بعد ترک تحصیل کردم وبه خلافکاری هایم ادامه دادم .

شاهین بیان کرد: برای تامین هزینه های اعتیادم دچار مشکل شده بودم به همین خاطر انگشتر یکی از همسایگان را سرقت کردم و با فروش آن به یک مغازه دار مقداری مواد مخدر و سیگار خریدم ولی با تمام شدن مواد مخدر دیگر چاره ای جز ادامه سرقت نداشتم.

متهم خاطرنشان کرد: دیشب وقتی در مجلس عروسی خاله ام شرکت کرده بودیم تحت تاثیر مواد مخدر قرار گرفته بود و تصور می کردم داماد مراسم من هستم به همین دلیل به سمت عروس خاله ام رفتم و در حالی که دست عروس را گرفتم او را بزور به رقص با خودم به وسط میهمانی آوردم، همین مساله سبب واکنش تند داماد و درگیری شد.

بنابراین گزارش بازپرس دستور انتقال شاهین به کمپ ترک اعتیاد را صادر کرد.

ت ت
کدخبر: 135620 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها