مواظب افراط در روابط جنسی باشید!

در پی ارتباط جنسی بیش از اندازه ممکن است آلت تناسلی مردان دچار خراشیدگی و یا تحریک پوستی گردد.

مواظب افراط در روابط جنسی باشید!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ همچنین در رابطه جنسی خشن و طولانی مدت بافت آلت تناسلی مردان می‌تواند دچار آسیب شود. شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی‌علت نیست. هنگام نعوظ آلت مرد از خون پر می‌گردد، اما پس از آن دیگر خونی در آلت جریان نمی‌یابد. برای جذب مجدد اکسیژن عضلات آلت بایستی شل گردند. چنانچه شما اجازه ندهید تا آلت شل شده و استراحت کند، با این کار عضلات آلت را از دریافت اکسیژن کافی محروم کرده اید. در بیماری پریاپیسم ( PRIAPISM ) که در آن نعوذ دائمی پدید می‌آید، آلت ممکن است دچار مرگ سلولی شود. به همین خاطر پریاپیسم یک اورژانس پزشکی به حساب می‌آید.

افزایش جریان خون

رابطه جنسی جریان خون به مغز و دیگر اعضای بدن را افزایش می‌دهد بنابراین اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ارگان‌های بدن رسیده و مواد زائد نیز سریعتر از بدن دفع می‌گردند.

افزایش طول عمر

نرخ مرگ و میر درافرادی که 2 بار درهفته به ارگاسم می‌رسند، نصف افرادی است که در طول ماه تنها یک مرتبه ارگاسم را تجربه می‌کنند.

رابطه جنسی باعث افزایش سطح هورمون استروژن در زنان می‌گردد

این هورمون باعث انعطاف‌پذیری و لغزندگی بیشتر مهبل شده و زنان را در برابر بیماری‌های قلبی محافظت می‌کند.

رابطه جنسی در کاهش استرس و اضطراب بسیار موثر است

همچنین رابطه جنسی باعث بهبود کیفیت خواب می‌گردد و تا حد زیادی استرس را از فرد دور می‌کند.

رابطه جنسی چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر است

چنانچه کسی را دارید که برایتان اهمیت قائل بوده و دوستتان دارد و در مقابل، شما نیز برای وی اهمیت قائل بوده و دوستش می‌دارید، از لحاظ احساسی و جسمی نیز با یکدیگر صمیمی هستید، آنوقت 3-5 برابر کمتر در معرض خطر مرگ زودرس و یا ابتلا به بیماری‌های گوناگون قرار خواهید داشت. بخشی از آن به خاطر اثرات مثبت لمس کردن می‌باشد. در آغوش گرفتن و نوازش کردن باعث تغییر در ترکیبات شیمیایی بدن شما خواهد شد.

رابطه جنسی سالم در افزایش اعتماد بنفس و عزت نفس زنان و مردان (خصوصا مردان) میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

ت ت
کدخبر: 135594 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها