درگیری خیابانی 2 پسر 17 ساله به خاطر عشق به دختر تهرانی

درگیری خیابانی 2 پسر نوجوان که عاشق یک دختر بودند در تهران جنایت هولناکی را رقم زد.

درگیری خیابانی 2 پسر 17 ساله به خاطر عشق به دختر تهرانی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ نخستین ساعات بامداد چهارشنبه 7 خرداد سال گذشته مرد جوانی در حال عبور از کنار باغ متروکه ای در نزدیکی پل مدیریت در شمال غرب تهران بود که متوجه صدای ناله ای شد. او در گرگ و میش هوا ناگهان متوجه پسر نوجوانی شد که خونین روی زمین افتاده است.

مرد جوان بلافاصله موضوع را به پلیس و اورژانس اعلام کرد و تا رسیدن تیم امداد، جمعیت زیادی دور پسر نوجوان جمع شدند. لحظاتی بعد مأموران کلانتری 134 شهرک غرب و امدادگران بالای سر پسر نوجوان رسیدند و در همین حال صدای فریاد زن جوانی به گوش رسید که مدام می گفت: بالاخره پسرم جانش را به خاطر این دختر داد.

دوئل عشقی مرگبار در پل مدیریت تهران

با اظهارات زن جوان، هویت پسر زخمی نیز برملا و بلافاصله او به بیمارستان منتقل شد. سهیل از ناحیه ران پا، بازو و قلب بشدت خونریزی داشت و همین موضوع باعث شد تا ساعاتی بعد از انتقال به بیمارستان تسلیم مرگ شود.

گزارش یک قتل در پل مدیریت تهران

به دنبال مرگ سهیل، ساعت 8:09 صبح چهارشنبه، گزارش این جنایت از سوی مأموران کلانتری شهرک غرب به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در نخستین گام تحقیق مادر سهیل گفت: پسرم قربانی عشقش شد، او مدتی است که با پدرام، پسری همسن و سال خودش اختلاف پیدا کرده است. سهیل برای من زیاد حرف نمی زد اما از صحبت هایش متوجه شدم که دل به دختری بسته است و درگیری اش هم با پدرام سر همین دختر بود. شب حادثه عصبانی و هراسان بعد از یک تماس تلفنی که به نظرم با پدرام بود، خانه را ترک کرد. نگرانش شدم و چندین بار با تلفن همراهش تماس گرفتم اما پاسخ نداد. ساعت حدود دو بامداد بود که از پسرم خبری نشد و من نگران و دلواپس به خیابان رفتم تا شاید خبری از او بگیرم. یکدفعه در کنار باغ متروکه ای در زیر پل مدیریت متوجه جمعیتی شدم. خودم را به آنجا رساندم و با بدن نیمه جان پسر 17 ساله ام روبه رو شدم.

قتل به خاطر یک دختر

با اطلاعاتی که زن جوان در اختیار تیم جنایی قرار داد، بلافاصله آنها راهی خانه پدرام در محدوده اتوبان باکری شده و پسر 17 ساله را در خانه اش دستگیر کردند. پدرام در تحقیقات اولیه به درگیری خونین و قتل سهیل اعتراف کرد. باتوجه به اینکه سن متهم زیر 18 سال بود به دستور بازپرس شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده او برای رسیدگی به دادسرای اطفال فرستاده شد.

گفت و گو با متهم

شب حادثه چه اتفاقی افتاد؟

قصدم قتل نبود، می خواستم با سهیل صحبت کنم تا دست از سر دختر مورد علاقه ام بردارد. من عاشق محیا هستم، وقتی فهمیدم سهیل نیز عاشق او شده زنگ زدم و از او خواستم دست از سر محیا بردارد. اما او اصلاً به حرف های من توجه نمی کرد.

چرا درگیر شدید؟

تماس های تهدید کننده من بی فایده بود و برای همین تصمیم گرفتم با او رودررو صحبت کنم. با هم در باغ متروکه ای حوالی پل مدیریت قرار گذاشتیم. باور کنید قصدم کشتن او نبود فقط می خواستم او را راضی کنم که دست از سر محیا بردارد.

پس چرا با خودت چاقو بردی؟

چاقو مال من نبود. درگیری ما که بالا گرفت سهیل چاقویی را بیرون آورد، در درگیری چاقو از دستش روی زمین افتاد. هوا تاریک بود و من خیلی عصبانی بودم. در یک لحظه چند ضربه به او زدم به خودم که آمدم متوجه شدم که سهیل خونین روی زمین افتاده است. ترسیده بودم و پا به فرار گذاشتم.

با محیا چطور آشنا شدی؟

در یک گروه تلگرامی آشنا شدم. همسن و سال خودم است تا به حال هیچ دختری را به اندازه او دوست نداشتم. می خواستم با او ازدواج کنم اما سهیل با حضورش تمام نقشه های مرا بهم زده بود. زندگی من و سهیل به خاطر یک عشق نابود شد.

ت ت
کدخبر: 135128 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها