مرور حوادث گذشته؛

مادر بی‌رحم که به 2 دخترش شربت مرگ خوراند

زن جوان به دلیل مشکلاتی که در زندگی اش داشت در زرند کرمان دست به جنایت هولناکی زد او 2 دخترش را با شربت متادون به قتل رساند.

مادر بی‌رحم که به 2 دخترش شربت مرگ خوراند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بی پولی، جدایی و زندگی زناشویی نابسامان، زن جوان را به اجرای تصمیم وحشتناکی وادار کرد. مادری سی ودو ساله که با خوراندن متادون به فرزندانش آنها را به کام مرگ فرستاد. قصدش رهایی جمعی از این زندگی سخت بود. متادون را به دو دختر یازده و شش ساله اش خوراند، قرار بود خودش هم متادون را مصرف کند، ولی برای دیدن وضع بچه هایش تا صبح بالای سر آنها ماند. منتظر شد ببیند چه اتفاقی برای دخترهایش می افتد. اما با دیدن وضع بدی که داشتند، تازه متوجه تصمیمش شد و با فریاد اهل خانواده را خبر کرد.

تصمیم وحشتناک مادر کرمانی و مرگ تلخ دختران خردسالش

این زن حالا دستگیر شده است و در مقابل مأموران پلیس کرمان لحظه های وحشتناک مرگ دخترهایش را روایت می کند. پانزدهم خردادماه بود که این حادثه در خانه ای در کرمان اتفاق افتاد. صدای فریادهای یک زن تمام محله را خبر کرد. از این خانه بوی جنایت می آمد. زن جوان فریاد می زد و اسم دو دخترش را صدامی کرد. لحظاتی بعد اورژانس رسید، دقایقی بعد هم پلیس را خبرکردند. پدر و برادر این زن پلیس و اورژانس را خبر کرده بودند. چند دقیقه بیشتر طول نکشید که این زن دستبند به دست به کلانتری منتقل شد و دو دختر خردسالش نیز به بیمارستان انتقال پیدا کردند.

زن زرندی در آستانه جدایی از شوهرش بود و مشکلات روحی زیادی داشت

اما تلاش پزشکان برای این دو دختربچه فایده ای نداشت. سوگند و فاطمه جان باخته بودند. دلیل مرگ شان مصرف متادون بود. وقتی خبر مرگ دلخراش این دو کودک رسید، همزمان مادر جوان تحت بازجویی قرار گرفت و روایت تلخی را از کشتن دخترانش بیان کرد: «سال ها با مردی معتاد زندگی کردم. وقتی با شوهرم ازدواج کردم، متوجه شدم او تریاک می کشد. خیلی سعی کردم ترک کند، ولی فایده ای نداشت. تا اینکه بعد از چند سال شوهرم از مصرف تریاک به شیشه روی آورد. بعد از آن بود که استرس ها و مشکلات روحی من شروع شد. دیگر از شوهرم می ترسیدم.

او شیشه می کشید و ممکن بود کارهای خطرناکی کند. از ترس جان خودم و بچه هایم درنهایت تصمیم به جدایی گرفتم و با دخترهایم به خانه پدری ام رفتیم. اما همچنان مشکلات روحی و استرس ها مرا رها نکرد. خیلی سعی کردم تحت درمان قرار بگیرم، پیش روانپزشک و روانشناس هم رفتم و تحت درمان بودم، اما دیگر نتوانستم طاقت بیاورم. یک شب که داشتم به مشکلاتم فکر می کردم، تصمیم گرفتم به زندگی مان پایان دهم. مشکلات مالی و استرس هایم هر لحظه بیشتر می شد، برای همین به دخترهایم متادون خوراندم. می خواستم خودم هم بخورم، ولی منتظر ماندم ببینم وضع دخترهایم چه می شود. ساعت ٧ صبح بود که دیدم حالت بدی دارند.

آنجا بود که به خودم آمدم و با فریاد از بقیه کمک خواستم.» کوروش احمد یوسفی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان درباره مرگ دو دختربچه زرندی گفت: «جزئیات این موضوع و صحت صحبت های این مادر توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است. تنها چیزی که مشخص است اینکه این زن در خانواده خیلی خوبی بزرگ شده و زمان قتل نیز در خانه پدری اش بوده است. پدر و برادرش بودند که با پلیس تماس گرفتند. آنها نیز از این اتفاق به شدت شوکه شده بودند. این ماجرای تلخ پانزدهم خرداد اتفاق می افتد و بنابر گفته های مادر وقتی متادون به فرزندانش می دهد و می بیند خون از دهن آنها می آید، با داد و فریاد خانواده خود را خبر می کند.

زن جوان2 کودکش را با متادون کشت

حمدیوسفی با اعلام اینکه مادر مدعی است مشکل روانی داشته، ادامه داد: «او با همسر خود اختلاف داشته و در آستانه جدایی بوده است . خودش می گوید بیکار بوده و از لحاظ مالی هم مشکلات زیادی داشته است. این خانواده اصالتا زرندی ولی مقیم کرمان بودند که مادر قاتل همان روز دستگیر می شود تا اقدامات قضائی و مداخلات روانشناختی صورت گیرد. قاتل سی ودوساله و دو فرزندش به نام های سوگند یازده ساله و فاطمه شش ساله بودند. هنوز پدر خانواده شکایتی را مطرح نکرده است. فعلا پیگیر این پرونده هستیم تا ببینیم پدر خانواده چه می گوید.

ت ت
کدخبر: 135120 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • مشاور رئیس‌جمهوری اوکراین در پیامی توییتری نوشت: ادعاهای مقام سابق اسرائیلی درباره میانجیگری میان کی‌یف و مسکو و اینکه…