مرور حوادث گذشته؛

تجاوز به دختران دبیرستانی توسط مرد روشنفکر جنجالی+عکس

رمضان، ۵۶ ساله، تلاش کرد یکی از چهار دانش آموز دختر، که در آن زمان ۱۴ سال سن داشت، را فریب دهد، اما نتیجه‌ای نگرفت. با این حال، ظاهرا توانسته با سه دانش آموز دختر دیگر رابطه جنسی برقرار کند که در آن زمان ۱۵ تا ۱۸ سال سن داشتند.

تجاوز به دختران دبیرستانی توسط مرد روشنفکر جنجالی+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ طارق رمضان، روشنفکر اسلام‌شناس که حدود سه سال پیش به رابطه جنسی با دو زن شاکی اعتراف کرده بود، اکنون در سوئیس با شکایت چند زن مواجه شده است که او را به آزار جنسی در مدرسه متهم می‌کنند.

تقریبا سه سال پیش، دو زن با نام‌های هنده عیاری و کریستیل، رمضان را متهم کردند که به آن‌ها در هتل تجاوز کرده است. این استاد دانشگاه آکسفورد در ابتدا این اتهام را رد کرد، اما یک ماه پیش اتهام را پذیرفت و ادعا کرد رابطه جنسی او با این دو زن «مرضی‌الطرفین» بوده است.

شکایت این دو زن، رمضان را به زندان افکند. حال کمتر از دو هفته از آزادی موقت و مشروط او نمی‌گذرد که بار دیگر با اتهام‌آزار جنسی رساندن به دخترانی در سوئیس مواجه شده است. رمضان بین سال‌های ۱۹۸۴ و ۲۰۰۴ در یک دبیرستانی در سوئیس معلم زبان فرانسوی بوده است. رادیو «لاک» سوئیس، گفته شورای دولت سوئیس گزارشی منتشر کرده که نشان می‌دهد رمضان، نوه بنیانگذار جنبش اخوان الملسمین، در حین تدریس در دبیرستانی در سوئیس به برخی دانش‌آموزان دختر، که سن آن‌ها بین ۱۵ و ۱۸ سال است، آزار جنسی رسانده است.

به گفته رادیوی سوئیسی، محققان پرونده رمضان، که سابقا قاضی بودند، به گزارشات ۵۰ نفر، از جمله چهار زنی که رمضان به آن‌ها درس داده بود، گوش داده‌اند. رمضان، ۵۶ ساله، تلاش کرد یکی از چهار دانش آموز دختر، که در آن زمان ۱۴ سال سن داشت، را فریب دهد، اما نتیجه‌ای نگرفت. با این حال، ظاهرا توانسته با سه دانش آموز دختر دیگر رابطه جنسی برقرار کند که در آن زمان ۱۵ تا ۱۸ سال سن داشتند.

رسانه‌های سوئیسی قبلا در نوامبر ۲۰۱۷ هم گزارش‌هایی درباره آزار جنسی دانش‌آموزان توسط رمضان منتشر کرده بودند. یکی از دانش آموزان دختر برای روزنامه «لاتریبیون دو ژنو» تاکید کرده که رمضان سه بار در خودرویش به او آزار جنسی رسانده است. اما این دختر گفته این روابط «مرضی‌الطرفین» بوده است.

برخی ناظران معتقدند که جزئیاتی که در گزارش سوئیس آمده ممکن است بر روند رسیدگی به پرونده رمضان در فرانسه تاثیر بگذارد. رمضان رسما در فرانسه با اتهام تجاوز به دو زن مواجه است. او اخیرا گفته با این دو زن رابطه مرضی‌الطرفین برقرار و اتهام تجاوز را رد کرده است.

تقریبا دو هفته پیش قضات فرانسوی تصمیم گرفتند رمضان را پس از ۹ ماه بازداشت، به خاطر اتهام تجاوز به این دو زن، به طور مشروط و پس از سپردن یک وثیقه ۳۰۰ هزار یورویی (۳۴۰ هزار دلار) آزاد کنند. آن‌ها گذرنامه رمضان را هم از او گرفتند و او را از خاک فرانسه ممنوع‌الخروج کردند.

ت ت
کدخبر: 134895 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها