ناپدریم خیلی جوان بود زندگیم را نابود کرد!

ماجرای غم انگیز مادری که با بی رحمی فرزندش را به سوی سرنوشت سیاه هدایت کرد را در این گزارش بخوانید.

ناپدریم خیلی جوان بود زندگیم را نابود کرد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ از روزی که مادرم با جوانی کوچکتر از خودش ازدواج کرد، من حال و روز خوبی ندارم و در آشفتگی به سر می‌برم.

7 سال بیشتر نداشتم که قیچی طلاق زندگی خانوادگی ما را به گونه‌‎ای برید که سرنوشت من نیز روی لبه‌های وحشتناک آن قرار گرفت و قطعه قطعه شد.

کودکی احساسی بودم و به یقین آغوش مادر را پناهگاه خودم می‌دیدم چرا که پدرم اعتیاد داشت و من در همان سن کودکی، آشفتگی و بی سروسامانی را تجربه کردم اما باز هم در کنار مادرم احساس آرامش می‌کردم.

خانواده پدری‌ام که با ما رفت و آمدی نداشتند و از خانواده مادری هم نیز دوری می‌کردم، چرا که آنها مرا بچه طلاق صدا می‌زدند و نفرتی را در دلم ایجاد می‌کردند. مادرم با کارگری هزینه‌های زندگی را تامین می‌کرد و من هم به تحصیلم ادامه می‌دادم تا اینکه دو سال قبل سرنوشت من به گونه دیگری رقم خورد.

مادرم با جوانی که از خودش کوچکتر و متاهل بود ازدواج کرد، اما من نمی‌توانستم او را به جای پدرم بپذیرم. وقتی امید به خانه ما آمد، من هم سعی کردم به او بفهمانم که هیچ احساس خوبی نسبت به وی ندارم این در حالی بود که مادرم فقط به این لجبازی آشکارا نگاه می‌کرد و می‌خندید.

من که از این رفتارها عصبانی شده بودم، خطاب به ناپدری‌ام فریاد زدم، تو پدر من نیستی و حق نداری به من امر و نهی کنی! مادرم که اوضاع را اینگونه دید گفت: من شاید از تو بگذرم اما از همسرم نمی‌توانم بگذرم به همین دلیل من هم شبانه خانه را ترک کردم و به منزل دوستم رفتم.

بعد از چند روز که در منزل دوستم به سر بردم، یک روز صبح متوجه شدم که او به صورت تلفنی آمار مرا به مادرم می‌دهد چرا که احساس می‌کردم او نیز از سوی مادرش به خاطر حضور من در آنجا تحت فشار قرار دارد، این بود که منزل آنها را نیز ترک کردم و در خیابان سرگردان بودم.

داخل یک پارک با سمیرا آشنا شدم وقتی دید حال و روز خوبی ندارم به من یک سیگار تعارف کرد گفت: این تنها چیزی است که حالت را خوب می‌کند، رفاقت من و سمیرا پررنگ‌تر شد او در خانه‌ایی زندگی می‌کرد که همه آنها معتاد بودند. هیچ وقت فکر نمی‌کردم آرزوهای قشنگی که برای خودم داشتم روزی تبدیل به حسرت شود چون من هم مسیر اشتباه انتخاب کردم، معتاد شدم و مصرف من به حدی رسیده بود که برای تهیه مواد دست به سرقت می‌زدم و بعد هم توسط پلیس دستگیر شدم.

ت ت
کدخبر: 134819 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها