مدارس تهران فردا یکشنبه تعطیل است؟

منابع خبری در توییتر از احتمال تعطیلی مدارس و ادارات برخی شهر ها از جمله تهران فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ به علت آلودگی هوا خبر دادند و به بررسی جزئیات برگزاری امتحانات برخی مقاطع تحصیلی در این روز تعطیل پرداختند.

مدارس تهران فردا یکشنبه تعطیل است؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی پیش با حضور عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف در استانداری تشکیل شده است.

با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت، این احتمال وجود دارد که مدارس در روز یکشنبه دوم بهمن ماه نیز تعطیل شوند.

هنوز مراجع ذیربط در خصوص تعطیلی مدارس و ادارات در روز یکشنبه دوم بهمن ماه تصمیم گیری نکرده اند اما شاخص بالای آلودگی هوا در پایتخت حاکی از آن است که این احتمال وجود دارد دست کم مدرسه های شهر تهران تعطیل شوند.

طی هفته های گذشته مدارس شهرهای ایران به ویژه تهران پایتخت به دلیل مدیریت مصرف گاز در پی برودت هوا و همچنین آلودگی هوای شهر به تعطیلی کشیده شد.

گفتنی است، تصمیم گیری برای تعطیل شدن یا عدم تعطیلی مدارس در همین گزارش بروزرسانی خواهد شد.

مدارس سراسر کشور از جمله استان تهران با کاهش آمار ابتلا به کرونا در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به صورت حضوری آغاز شده اما در برخی روزها به علت آلودگی هوا و یا مدیریت مصرف گاز در کشور به صورت غیرحضوری شد.

ت ت
کدخبر: 134698 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • یکی از رهبران تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: اگر نخست وزیر قدرت دیکتاتوری پیدا کند، او…