تصادف مرگبار 3 خودرو در جاده فارس/ عکس پرشیای له شده

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آباده از حادثه برخورد پژو پارس و کامیونت کاویان و همچنین خودرو سمند با تریلر کشنده با ۴ فوتی و ۳ مصدوم در این شهرستان خبر داد.

تصادف مرگبار 3 خودرو در جاده فارس/ عکس پرشیای له شده
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آباده از حادثه برخورد پژو پارس و کامیونت کاویان و همچنین خودرو سمند با تریلر کشنده با ۴ فوتی و ۳ مصدوم در این شهرستان خبر داد.

علی اکبر بهجت روز جمعه با اعلام این خبر گفت : در ساعت ۲۰:۴۰ پنجشنبه مورخه بیست و نهم دیماه سال جاری پس از تماس تلفنی مرکز امداد هلال احمر ، مبنی بر برخورد خودرو پژو پارس و کامیونت کاویان در کیلومتر ۳۷ محور آباده _ اصفهان توسط پایگاه امداد و نجات بین شهری شورجستان ، یک تیم نجات به محل حادثه اعزام گردید.

وی گفت : پس از ارزیابی صحنه حادثه و مصدوم نسبت به رهاسازی مصدوم و فوتی های این حادثه اقدام و تعداد ۲ مصدوم تحویل اورژانس و ۴ فوتی تحویل شهرداری شد.

وی ادامه داد : بلافاصله پس از این عملیات در ساعت ۲۲:۳۵ حادثه برخورد سمند با کشنده تریلر با اعلام پلیس ۱۱۰ به عوامل پایگاه یک تیم به محل اعزام و پس از رهاسازی مصدوم با ست سبک نجات تنها مصدوم حادثه جهت انجام امور درمانی به عوامل اورژانس تحویل شد.

یک تیم پشتیبان از مرکز شهرستان به نجاتگران پایگاه شورجستان شهرستان آباده در امدادرسانی این حوادث یاری رساندند./ ایرنا

تصادف

ت ت
کدخبر: 134397 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها