ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر تهران

کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح امروز را تشریح کرد.

ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر تهران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی‌اصغر شریفی، کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح دوشنبه بیست و ششم دی ماه 1401 گفت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران به دلیل شروع به فعالیت ادارات از صبح امروز بودیم.

رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک است.

او افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

کارشناس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

او بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا(ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رنجبر افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها به منظور نظم‌بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

او گفت: برخی از معابر مخصوصا معابر شمالی شهر تهران لغزنده هستند لذا رانندگان باید نسبت به بازدید سیستم‌های گرمایشی خودرو مانند بخاری، برف پاک‌کن‌ها عاج لاستیک اقدام و از سالم بودن آنها مطمئن شوند. همچنین در برخی معابر شاهد برف‌بازی برخی رانندگان بودیم که این اقدام در معابر بزرگراهی خطرآفرین است و رانندگان از توقف در محورهای بزرگراهی جدا خودداری نمایند چرا که باعث برخوردهای شدید دیگر رانندگان با خودروهای متوقف می‌‌شود.

ت ت
کدخبر: 133565 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها