انفجار در بوکان؛ 6 نفر کشته تا این لحظه

محبوبی گفت: حوالی ساعت ۲۰ شب گذشته ۲۲ دی ماه، با اعلام حادثه انفجار منزل مسکونی بلافاصله تیم نجات فنی جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان به استعداد ۱۱ نفر به محل حادثه اعزام شدند که یک منزل مسکونی در شهر بوکان بر اثر نشت گاز و انفجار تخریب شد و متاسفانه تعدادی از آسیب دیدگان در حادثه فوق زیر آوار دفن شدند.

انفجار در بوکان؛ 6 نفر کشته تا این لحظه
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، حمید محبوبی حوالی ساعت ۲۰ شب گذشته ۲۲ دی ماه، با اعلام حادثه انفجار منزل مسکونی بلافاصله تیم نجات فنی جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان به استعداد ۱۱ نفر به محل حادثه اعزام شدند که یک منزل مسکونی در شهر بوکان بر اثر نشت گاز و انفجار تخریب شد و متاسفانه تعدادی از آسیب دیدگان در حادثه فوق زیر آوار دفن شدند.

محبوبی اظهار کرد: عملیات جست‌وجوی مفقودین در آوار منزل مسکونی تخریب شده در بوکان پس از ۷ ساعت تلاش امدادگران هلال‌احمر و سایر عوامل امدادی، ساعت ۰۳:۰۳ بامداد امروز ۲۳ دی‌ماه به پایان رسید.

سرپرست هلال احمر استان خاطر نشان کرد: این حادثه براثر نشت گاز اتفاق افتاد که ۲ نفر دچار مصدومیت شدند و ۶ نفر جان خود را از دست دادند. پیکر جانباختگان پس از رهاسازی از زیر آوار، تحویل عوامل انتظامی شد و مصدومین به مرکز درمانی منتقل شدند./ایسنا

ت ت
کدخبر: 132973 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها