مروری بر حوادث گذشته؛

جنجال ربودن عجیب دختر 4 ساله

زن جوان که با همدستی پدرش دختر ۴ ساله خود را ربوده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

جنجال ربودن عجیب دختر 4 ساله
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اواخر آذر سال گذشته مرد جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت: چند سال قبل از همسرم جدا شدم، چون او بیماری اعصاب و روان داشت من حضانت دختر ۴ ساله و پسر ۲ ساله ام را گرفتم. روز گذشته قرار شد همسر سابقم به خانه ما مراجعه کند و فرزندانم را به مدت چند ساعت ببیند، اما هنگامی که از سرکار به خانه بازگشتم متوجه شدم دختر ۴ ساله ام در خانه نیست.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از اظهارات مرد جوان برای تحقیقات میدانی راهی خانه وی شدند و در بررسی های اولیه پی بردند، مرد جوان یک دوربین مداربسته برای کنترل فرزندان خود در خانه جاسازی کرده است. همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی از طریق فیلم دوربین مداربسته لحظه به لحظه ربوده شدن دختر ۴ ساله را مشاهده کنند که در ادامه مشخص شد، مادر و پدربزرگ این کودک اقدام به آدم ربایی کردند و به مکان نامعلومی متواری شدند.

سرهنگ ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بلافاصله وارد عمل شدند و با شیوه های کشف نوین جرم و روش های علمی پی بردند، متهمان دختر ۴ ساله را به یکی از استان های غربی ایران بردند و با این کار قصد انتقام جویی از پدر این کودک را دارند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان اداره یازدهم در گام بعدی پس از دریافت مجوز های لازم از مرجع قضایی در کوتاه ترین زمان ممکن راهی محل مورد نظر شدند و متهمان را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند و از مخفیگاه آن ها دختر ۴ ساله پیدا و به آغوش پدر بازگردانده شد.

او افزود: متهمان پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و در بررسی های ابتدایی به جرم ربودن دختر ۴ ساله از خانه شاکی با انگیزه انتقام گیری از وی اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

ت ت
کدخبر: 132965 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها