ادارات و مدارس کدام استان‌ها فردا ۲۲ دی تعطیل هستند؟

به دلیل بارش برف و افت شدید دما بسیاری از استان‌های کشور با شرایط ویژه‌ای مواجه شدیم که باعث شد بسیاری از شهرها مدارس و اداره‌ها را تعطیل کنند.

ادارات و مدارس کدام استان‌ها فردا ۲۲ دی تعطیل هستند؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ لیست استان ها که فردا 22 دی ماه 1401 تعطیل هستند از این قرار است:

البرز: تمام مدارس، ادارات و بانک های البرز چهارشنبه تعطیل شد و امتحانات نهایی دانش‌آموزان و دانشجویان به قوت خود باقی است.

اصفهان: کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و مراکز آموزشی استان اصفهان (۲۱ و ۲۲ دی ماه) با هدف مدیریت مصرف انرژی تعطیل شدند.

کردستان: به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی فردا و پس‌فردا ادارات، دستگاه‌های اجرایی و نیز مدارس و مراکز آموزشی استان کردستان تعطیل خواهند بود.

گیلان: فردا و پس فردا کلیه مراکز آموزشی اعم از مدارس و دانشگاه ها غیر حضوری خواهند بود

کهگیلویه و بویراحمد: به دلیل سرما و یخبندان فردا، ادارات مناطق سردسیر استان به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رسان از ساعت ۱۰ شروع به کار می‌کنند.

سمنان: تمام ادارات، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی استان به استثنای ادارات خدمات‌رسان و مراکز بهداشتی به‌ علت برودت هوا روز پنج‌شنبه ۲۲ دی تعطیل است.

بیرجند: امتحانات تمامی دانشجویان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۱ و ۲۲ دی ماه طبق برنامه اعلامی با یک ساعت تأخیر برگزار خواهد شد.

آذربایجان شرقی: به علت برودت شدید هوا و به منظور مدیریت مصرف بهینه حامل های انرژی، مدارس آذربایجان شرقی فردا غیرحضوری شد.

قزوین: مراکز پیش‌دبستانی، مدارس مقطع ابتدایی و مدارس استثنایی استان قزوین چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ غیرحضوری است.

استانداری هرمزگان از تعطیلی پنجشنبه‌ها تا پایان سال با هدف مدیریت مصرف انرژی خبر داد.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: به علت برودت هوا و یخبندان، مدارس ابتدایی نوبت صبح پردیس امروز (چهارشنبه ۲۱ دی) “غیر حضوری” است.

آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی و آموزش مجازی مدارس برخی مناطق استان در پی بارش برف و باران خبر داد.

مدیرکل ستاد بحران سیستان‌وبلوچستان: با توجه به کاهش محسوس دما، باد شدید و احتمال رگبار پراکنده مدارس شهرستان زابل در تمامی مقاطع به استثنای متوسطه دوم (امتحانات نهایی) تعطیل اعلام می‌شود.

آموزش و پرورش استان سمنان از تعطیلی برخی از پایه های مدارس در مناطق بسطام و بیارجمند و شهرستان‌های میامی و شاهرود خبر داد.

ت ت
کدخبر: 132635 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها