مرگ عجیب یک دختر در ماشین پسر موردعلاقه‌اش/ دخترک گاز مصرف می‌کرد!

پسر جوان که دختر مورد علاقه‌اش پس از کشیدن گاز در خودروی او جان باخته بود برای تحقیق و بازجویی به دادسرا احضار شد.

مرگ عجیب یک دختر در ماشین پسر موردعلاقه‌اش/ دخترک گاز مصرف می‌کرد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ صبح دیروز ایمان - 20 ساله - که از ناحیه سر و صورت و دست ها دچار سوختگی شدید بود به بازپرس پرونده گفت: آوا را از 4 سال قبل می شناختم همسایه دوستم بود اما از حدود یک سال قبل کم کم از طریق پیامک و چت با او ارتباط برقرار کردم. بعد از 7 ماه که او را در کافی شاپ ملاقات کردم متوجه شدم مسلمان نیست. به همین خاطر تلاش کردم او را به دین اسلام بیاورم. اما زمانی که مادرش از این ماجرا با خبر شد گفت دیگر نمی خواهم با ایمان رابطه داشته باشی. بعد هم رابطه ما کم شد.

آن روز چه اتفاقی افتاد؟ من در صرافی کار می کنم، آن روز آوا با من تماس گرفت و گفت می خواهم ببینمت. با خودروی پرشیا سفیدم به محل قرار که خیابان ایران زمین بود رفتم. آوا سوار ماشین شد و راه افتادم. در خیابان خوردین نزدیکی یک نانوایی توقف کردم و او کپسول گاز فندکی را که همراه داشت از کیفش بیرون آورد و شروع کرد به کشیدن گاز. چون هوا بارانی بود شیشه ها را بالا داده بودم. بعد از چند لحظه سیگارش را از داخل کیفش درآورد و فندک را روشن کرد که یکدفعه گازی که داخل ماشین جمع شده بود منفجر شد. صدای وحشتناکی پیچید و شیشه کنار مسافر ترک برداشت و سقف هم کمی سوخت.

بعد چه اتفاقی افتاد؟ آوا زودتر از ماشین پیاده شد. چون شال سرش بود فقط کمی از موهایش سوخته بود. یکدفعه روی زمین افتاد. اما من دستم هایم آتش گرفته بود با آب جوی آنها را خاموش کردم. به سراغ آوا رفتم دیدم به سختی نفس می کشد. در همین هنگام راننده یک خودروی عبوری به کمک مان آمد و گفت پرستار است، خواستم آوا را به بیمارستان ببرم اما او به اورژانس زنگ زد. بعد از اینکه اورژانس او را به بیمارستان منتقل کرد با پدرم تماس گرفتم و از او خواستم مرا به بیمارستان ببرد. بعد هم شنیدم آوا در بیمارستان جان باخته است.

می دانستی آوا گاز مصرف می کند؟

از دوستانش شنیده بودم اما بعد از مدتی دیگر علنی جلوی من گاز مصرف می کرد. حتی خانواده اش هم از این ماجرا با خبر بودند و یک بار هم مادرش سر اینکه چرا آوا گاز کشیدن را ترک نمی کند از خانه قهر کرده بود. به دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، پسر جوان در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او همچنان ادامه دارد.

ت ت
کدخبر: 123184 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها