جا ماندن احمقانه دندان مصنوعی قاتل در محل جنایت

مرد میانسال که در بلندترین شب سال دوست صمیمی اش را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد.

جا ماندن احمقانه دندان مصنوعی قاتل در محل جنایت
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رسیدگی به این پرونده چند روز پس از یلدای سال ۹۶ و همزمان با کشف جسد مردی به نام ناصر در خانه اش، آغاز شد. مأموران دایره قتل پس از بررسی های اولیه دریافتند که مقتول دو سال پیش از همسرش جدا شده و به تنهایی زندگی می کرده است. کارآگاهان در بررسی صحنه جرم یک دست دندان مصنوعی پیدا کردند و همین سرنخ آن ها را به محسن دوست صمیمی مقتول رساند و موجب بازداشت او شد.

مظنون پرونده پس از بازجویی اولیه به قتل اعتراف کرد و درباره جزئیات شب حادثه گفت: شب یلدا با ناصر به محلی رفتیم و مواد مخدر زیادی مصرف کردیم. پس از آن به خانه ناصر رفتیم. چند ساعتی باهم بودیم و پس از خوردن شام خوابیدیم. حدود ساعت چهار صبح بود که از خواب پریدم و بدون اینکه بدانم چه کاری قرار است انجام دهم به آشپزخانه رفتم و چاقویی برداشتم و به سراغ ناصر رفتم.

در همین هنگام او به یکباره از خواب پرید و من هم ناخودآگاه چاقو را به سینه او زدم و بعد هم کیسه پلاستیکی روی سرش کشیدم و خفه اش کردم. دو ساعت بالای سرش قدم زدم و بعد هم با پای برهنه از خانه خارج شدم و به سرکارم رفتم. ۲ – ۳ ساعت بعد تازه فهمیدم که دندان مصنوعی ام را در منزل ناصر جا گذاشته ام.

پس از اعتراف های صریح متهم پرونده او صبح دیروز برای دومین بار در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد. در ابتدای جلسه دادگاه فرزندان مقتول و مادرش در جایگاه ایستادند و عنوان کردند که ما در جلسه قبلی خواهان دیه بودیم، اما حالا که متوجه شده ایم متهم توانایی پرداخت دیه را ندارد خواستار قصاص اش هستیم.

در ادامه همسر سابق مقتول هم در جایگاه قرار گرفت و مدعی شد: با مادر شوهرم رابطه خوبی دارم حتی بعد از جدایی از همسرم با او زندگی می کنم. شوهر سابقم از وقتی غرق اعتیاد شد دیگر نتوانست زندگی را اداره کند و مدام به خاطر اعتیادش من و فرزندانم را آزار می داد و در نهایت هم از سوی دوستان نابابش به قتل رسید.

در ادامه جلسه دادگاه متهم در دفاع از خود گفت: من هیچ انگیزه ای برای کشتن ناصر نداشتم به خاطر مصرف مواد مخدر حالت عادی نداشتم و توهم باعث شده بود تا ندانم که آن شب چه کاری انجام می دهم. من جنایتی که مرتکب شده ام را قبول دارم، اما توانایی مالی برای پرداخت دیه ندارم و خودم را مستحق مرگ می دانم. در پایان جلسه دادگاه قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

ت ت
کدخبر: 122938 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها