تصاویر شوکه کننده یک روح در خانه شکارچیان ارواح+عکس

از بزرگترین و مهم‌ترین سوالات بشر در طول زندگی وجود یا عدم وجود ارواح در زندگی و خانه ما است که بی شک یکی از چالش برانگیز‌ترین سوال های بشر است که هنوز پاسخ قطعی و دقیق آن ثبت نشده است. با این حال هر چند مدت یکبار شاهد انتشار یافتن برخی مستندات هستیم که نشان دهنده وجود ارواح در خانه هستند!

تصاویر شوکه کننده یک روح در خانه شکارچیان ارواح+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ از بزرگترین و مهم‌ترین سوالات بشر در طول زندگی وجود یا عدم وجود ارواح در زندگی و خانه ما است که بی شک یکی از چالش برانگیز‌ترین سوال های بشر است که هنوز پاسخ قطعی و دقیق آن ثبت نشده است. با این حال هر چند مدت یکبار شاهد انتشار یافتن برخی مستندات هستیم که نشان دهنده وجود ارواح در خانه هستند!

ارواح

اما طبیعتا برخی بر این باورند که این مستندات کاملا ساختگی می‌باشند و برخی دیگر آن‌ها را کاملا واقعی می‌دانند که اخیرا تصاویر و شواهد شوکه کننده‌ای از یک خانه متروکه ۲۰۰ ساله توسط یک تیم محقق رونمایی شد که توانست برخی نظرات را تغییر دهد! از قرار معلوم تیم شکارچی ارواح در شمال ولز انگلستان برای کناش و بررسی یک خانه قدیمی متروکه حضور پیدا می‌کنند.

بعد از حضور یافتن آن‌ها وارد یکی از اتاق‌های این خانه متروکه می‌شوند و با صدای بلند فریاد میزنند:" آیا کسی در این خانه زندگی می‌کند؟ " و این در حالی است که این خانه چیزی نزدیک به ۲۰۰ سال است که کسی در آن زندگی نمی‌کند! آن‌ها کمی با یکدیگر سرگرم حرف زدن می‌شوند و، اما زمانیکه به خانه باز می‌گردند، شروع به بررسی فیلم ضبط شده می‌کنند که در آن سایه یک روح دیده می‌شود؟!

یکی از اعضای این تیم به نام " بث هاپر " ۳۲ ساله گفت که آن‌ها بعد از بررسی سایر تصاویری که توسط دوربین‌های دید در شب و EVP شده بودند را بررسی کردند و متوجه یک روح منتظر در پشت پنجره و همچنین یک روح در میان درختان شدند که واقعا شوکه کننده بود! بی شک توصیف این صدا کار سختی می‌باشد.

همچنین او گفت که چندین بار در این ساختمان حضور داشته که صدای پا را شنیده است. با این حال این تیم قصد دارید با تجهیزات بیشتری این خانه را تحت کنترل بگیرند و بتوانند به نتایج جالب تری نسبت به این خانه پر از سوال دست پیدا کنند.

ت ت
کدخبر: 121996 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها