قتل دخترمعلول به خاطر بارداری از پدر

یک پدر هندی که سالها دختر معلول خود را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده بود، پس از اینکه فهمید او باردار است کمر به قتل دختر بیچاره بست.

قتل دخترمعلول به خاطر بارداری از پدر
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ به تازگی دادگاه POCSO (محافظت از کودکان در برابر جرایم جنسی) در شهر "کوتای" هند یک پدر را به جرم تجاوز و قتل دخترش به اعدام محکوم کرد.

رسیدگی به این پرونده پس از آن در دستور کار پلیس "کوتا" قرار گرفت که به دنبال کشته شدن یک دختر 17 ساله معلول ذهنی با نام مستعار"چارو" ، پدر وی شکایتی در اداره پلیس ثبت کرد و خواستار دستگیری عامل یا عاملان جنایت شد.

در نخستین گام جنازه دختر نوجوان به پزشکی قانونی فرستاده و مشخص شد که او چهارماهه باردار بوده است. با روشن شدن این موضوع ، پدر "چارو" در جریان ماجرا قرار گرفت اما مدعی شد از بارداری دخترش بی اطلاع بوده است.

کارآگاهان که احتمال می دادند پدر دختر از بارداری او باخبر بوده و از ترس آبرو او را به قتل رسانده جنین را برای آزمایش " دی ان ای " به آزمایشگاه فرستاد و در کمال ناباوری مشخص شده که "چارو" از پدر خود باردار شده بود.

با افشای این راز هولناک، مرد شیطان صفت دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او ابتدا منکر همه چیز بود اما وقتی با نتیجه آزمایش "دی ان ای" جنین روبه رو شد به ناچار لب به اعتراف گشود و از جنایت کثیف خود پرده برداشت.

قاضی "آشوک چوداری" درباره این پرونده در دادگاه گفت: چنین جنایت شنیعی به ریشه و روح جامعه آسیب جدی وارد کرده است. زندان نمی تواند مجازات به حقی برای این پدر جنایتکار باشد بنابراین او به اشد مجازات (اعدام) محکوم می شود.

بنا براین گزارش می افزاید: چندی پیش در پی اعتراضات گسترده به معضل تجاوز به کودکان و دختران کم سن و سال در هند ، "نارندرا مودی" نخست وزیر این کشور با صدور فرمانی فوق العاده دستور داد تا متجاوزان به دختران زیر ۱۲ سال اعدام شوند.

اگرچه "چارو" زمان قتل 17 سال داشته اما جنایت این پدر هندی علیه دخترش آنقدر شنیع و بی رحمانه بوده که قاضی دادگاه وی را نیز مستحق مجازات مرگ دانسته است.

گفتنی است آمار تجاوزهای جنسی در هند بسیار بالاست و به عنوان چهارمین جرم متداول در این کشور شناخته می شود. بنابر اعلام اداره ملی ثبت جرایم هند، تنها در سال ۲۰۱۶ میلادی ۴۰ هزار مورد تجاوز گزارش شده است که ۴۰ درصد از این گزارش ها نیز مربوط به تجاوز به کودکان بوده است.

ت ت
کدخبر: 121868 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها