مرد مسن قبل از مرگ قاتل‌هایش را لو داد

اولیای دم مرد میانسال که دوسال قبل از سوی دو پسر ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کشته شد دیروز در دادگاه حاضر شدند و خواستند تا دیه از صندوق بیت المال به آنها پرداخت شود.

مرد مسن قبل از مرگ قاتل‌هایش را لو داد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اوایل تابستان سال ۹۶ پیکر نیمه جان یک مرد میانسال در حالی که آثار ضرب و شتم روی سر و صورتش نمایان بود به بیمارستان منتقل شد و در حالی که بریده بریده صحبت می کرد به مأموران گفت : دو پسر جوان سوار ماشینم شدند ، مرا کتک زدند و پس از سرقت خودرو گریختند.

این مرد ساعتی بعد به کما رفت و فوت شد. با مرگ مرد میانسال پلیس به بازجویی از خانواده اش پرداخت.

پسر او گفت: پدرم نظامی بازنشسته بود .او با ماشین مسافرکشی نمی کرد و فقط چند نفر مسافر آشنا داشت که آنها را به مقصد هایشان می رساند. او مرد محتاطی بود و نمی تواند افراد ناشناس را سوار ماشینش کرده باشد .من نمی دانم چه کسی او را کشته است .

یک ماه از این ماجرا گذشته بود که خودرو قربانی در حالی که هیچ وسیله ای از داخل آن سرقت نشده بود مقابل کلانتری خانی آباد پیدا شد. اما تحقیقات پلیس برای ردیابی عامل یا عاملان جنایت به نتیجه نرسید .

در حالی که راز کشته شدن مرد راننده فاش نشده بود اولیای دم درخواست دریافت دیه از صندوق بیت المال را مطرح کردند.

پسر قربانی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و به قضات گفت :پدرم مرد محتاطی بود. او فقط تعداد خاصی مسافر داشت که آنها را می شناخت و دنبالشان می رفت تا آنها را به مقصد شان برسانند .ما نمی دانیم دو پسری که پدرم قبل از مرگش از آنها نام برده چه کسانی بوده اند .پدرم با هیچ کسی مشکل مالی و اختلاف و درگیری نداشت .

او ادامه داد: من و خواهر و برادرم حالا امیدی به پیدا شدن قاتلان پدر مان نداریم .به همین خاطر درخواست می کنیم تا دیه از صندوق بیت المال به ما پرداخت شود.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره این درخواست اظهار نظر کنند

ت ت
کدخبر: 121188 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • دکتر جی سو کیم، یکی از محققان این تحقیق، گفت: نتایج مطالعه ما نشان می‌دهد برای افراد مبتلا به سرگیجه وضعیتی حمله‌ای…