مروری بر حوادث تاریخی؛

تجاوز به دختران با وعده پرداخت ماهی 8 میلیون تومان!

برخی از دختران جوان با وعده های دروغینی که این فرد به آنها در فضای مجازی (اپلیکیشن دوستیابی (meet me داده بود اغفال شده و سر قرار حاضر می شدند و در ادامه متهم با یک خودروی پ‍ژو مشکی رنگ به سراغ آنها می رفت و آنها را به محل خلوتی در خارج از شهر برده و با تهدید ساتور آنان را مورد آزار قرار داده و با سرقت گوشی و طلاجات آنها از محل متواری می شد.

تجاوز به دختران با وعده پرداخت ماهی 8 میلیون تومان!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ چندی پیش کارآگاهان پلیس موفق به دستگیری فرد آزارگری شدند که در یکی از سایت های دوستیابی اقدام به معرفی خود به عنوان فردی با توان مالی بالا و صاحب شرکت و خودرو گرانقیمت و ساکن شهرک غرب و با نام جعلی” سام “می کرد که حاضر است هزینه های خانمی که با وی در ارتباط قرار بگیرد را بپردازد. یعنی 8میلیون تومان درماه!

با وجود دستگیری متهم توسط پلیس تجربه هولناک تهدید با ساتور، آزار و اذیت، سرقت اموال و فردی که برای وادار ساختن قربانی به برقراری ارتباط وی را تهدید به مرگ کرده تا سال ها در ذهن فرد بزه دیده باقی می ماند و تا اعماق ذهن و روح وی رسوخ می کند و شاید هیچ گاه نیز فراموش نشود و حتی مجازات فرد آزارگر هم نمی تواند از بار اندوه این تجربه بکاهد .

اینجاست که منطق حکم می کند به جای رسیدن به نقطه ای که به دنبال دستگیری و مجازات متهم و یا رفتن به سراغ روانشناسان برای درمان آسیب ها و صدمات ناشی از بزه دیدگی باشیم باید یک قدم به عقب برگشته و با رعایت نکات هشداری و توجه به آموزش های پلیس به گونه ای از خود محافظت کنیم که اگر ده ها فرد آزار گر و فریبکار نیز وجود داشت راهی به درون ذهن و زندگی ما برای فریبکاری و اغفال نیابد .

این خبر قدیمی بوده و صرفا جهت عبرت آنوزی در سایت خبری منیبان بازنشر شده است.

ت ت
کدخبر: 120966 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها