مروری بر حوادث تاریخی؛

برادر: از خواهرم خواستم ارتباطش را با مرد غریبه تمام کند اما او به من فحاشی کرد

مرد جوان که به‌خاطر ممانعت از طلاق خواهرش او را به قتل رسانده بود بزودی در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

برادر: از خواهرم خواستم ارتباطش را با مرد غریبه تمام کند اما او به من فحاشی کرد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مرد جوان که به خاطر ممانعت از طلاق خواهرش او را به قتل رسانده بود بزودی در شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.

رسیدگی به این پرونده از تیرسال97 با فوت مشکوک زنی 37 ساله به نام لیلا در بیمارستان لقمان تهران آغاز شد.

در حالی که نزدیکان این زن عنوان کرده بودند که لیلا با قرص خودکشی کرده اما کادر درمانی پس از معاینات اولیه اعلام کردند که او به سبب انسداد مجاری تنفسی اش فوت کرده است. این نظریه باعث شد تا پلیس تحقیقاتش را در خصوص شناسایی عامل قتل این زن پی بگیرد.

در مرحله بازجویی دختر این زن که هنوز فکر می کرد مادرش خودکشی کرده، به موضوعی اشاره کرد که به نوعی اولین سرنخ مأموران بود. او گفت: چند وقتی بود که پدر و مادرم با هم اختلاف داشتند. مادرم با مردی به نام یونس ارتباط پنهانی داشت. من و خواهرم در جریان این موضوع بودیم و به خاطر اینکه زندگی مان خراب نشود به پدرمان نگفتیم اما مدام از مادرمان می خواستیم که ارتباطش را با یونس خاتمه دهد. اما آن مرد مادرم را تهدید می کرد که یا از پدرم جدا شود یا او پدرم را خواهد کشت و راه سومی هم برای مادرم گذاشته بود که اگر نمی تواند از پدرم جدا شود خودکشی کند.

پس از اظهارات دختر مقتول، یونس بازداشت شد و مورد بازجویی قرار گرفت اما تحقیقات نشان داد که او عامل قتل نبوده است.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه پدر لیلا با مراجعه به اداره پلیس اعلام کرد که او دخترش را کشته است و در توضیح آن هم گفت: چند روز پیش فردی به نام یونس با من تماس گرفت و تهدیدم کرد که مانع طلاق لیلا از شوهرش نشوم. او تأکید کرد که دخترم را دوست دارد و پس از طلاق لیلا می خواهد با او ازدواج می کند. من از عصبانیت به خانه لیلا رفتم و از او خواستم تا ارتباطش را با یونس تمام کند اما او توجهی به حرف هایم نکرد و بین ما جر و بحث شدیدی درگرفت و من هم با دستم دهانش را گرفتم که خفه شد.

پس از اعتراف پدر مقتول وی بازداشت شد و همه اعضای خانواده نیز رضایت خود را اعلام کردند اما مأموران مدتی بعد دریافتند پدر لیلا دروغ گفته و در زمان فوت دخترش در خانه خودش بوده بنابراین دوباره بازجویی را از سر گرفتند تا اینکه مشخص شد قاتل لیلا برادرش حمید بوده است.

او در اظهاراتش گفت: وقتی موضوع ارتباط خواهرم با مرد غریبه را متوجه شدم به خانه اش رفتم و از او خواستم یونس را فراموش کند اما خواهرم گفت که شوهرش را دوست ندارد و زندگی اش هم به هیچ کس ارتباطی ندارد. من هم خواستم جلوی دهانش را بگیرم که خفه شد.

در ادامه پدر حمید در دفاع از پسرش گفت: پس از قتل به خاطر اینکه پسرم در آستانه ازدواج بود و نمی خواستم دردسری برایش ایجاد شود قتل را گردن گرفتم. البته پسرم از ناموس و حیثیت و شرف خانوادگی مان دفاع کرده است.

این در حالی است که متهم دچار افسردگی شدید شده و باید تحت درمان قرار گیرد.

ت ت
کدخبر: 120760 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها