گمشده در جنگل؛ دختری که شبیه گوزن پیدا شد! + عکس

زندگی در جنگل کار ساده ای نیست و حتی تصور بودن در فضای پر از درخت و حیوانات درنده میتواند برایمان ترسناک باشد ولی اگر کار به اجبار کشیده شود، ممکن است بتوانیم راهی برای زندگی داخل جنگل و نجات جان خود پیدا کنیم، مثل دختری که پس از مدتها مفقود شدن به زندگی بازگشت و ماجرایش تیتر برتر اخبار شد.

گمشده در جنگل؛ دختری که شبیه گوزن پیدا شد! + عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ ماجرای عجیب دختر گمشده در جنگل آلاباما که یک ماه پیش برای فرار از چنگ 2 مرد شیطان صفت به آنجا رسیده بود توسط خود او بازگوشد.

 به گزارش میرر زن روستایی در حال رانندگی و عبور از جاده ی کنار جنگل متوجه تکان خوردن چیزی میان بوته ها شد ، شکل و وضعیت چیزی که میان بوته ها تکان می خورد زن رهگذر را به این تصور رساند که گوزنی در انجا گیر افتاده است برای همین تصمیم می گیرد تا برای نجات جان این حیوان وحشی نزدیک تر برود .

او با نزدیک شدن به بوته ها متوجه شد که تکان ها مربوط به گوزن نیست بلکه زنی با وضعیت نامناسب خود را از دل جنگل به کنار جاده رسانده است ، زن جوان "لیزا تریس" 25 ساله بود که بر اساس گزارشات 23 جولای گم شده بود. 

لیزا تریس جوان بعد از فرار از دست 2 مرد به جگل آلاباما رسید و مدت یک ماه تمام با خوردت توت و آب آلوده زنده مانده بود ، وضعیت و شرایط زندگی او در طول این یک ماه ظاهر لیزا را کاملا تغییر داده بود.

زنی که او را پیدا کرد می گوید:درست شبیه یک حیوان وحشی بود البته از لحاظ ظاهری ، موهای گره خورده و بسیار کثیفش از دور او را شبیه گوزن کرده بود.

تمام بدنش جای نیش حشرات و زخم بود ، ناخن هایی که زیرشان پر از گل و خاک شده بود و بدن ضعیفی داشت. 

بر اساس گزارشات این دختر جوان در طول این یک ماه 22 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و بسیاری زنده ماندن او را مثل یک معجزه می دانند.

در ادامه گزارش عنوان شده است که این دختر اهل "لوییسویل" است اما سر از جنگل های "آلاباما" در اورده که دلیل آن به احتمال زیاد نا آشنا بودن او به منطقه بوده است و احتمالا در جریان فرار از دست آن دو مرد به این مسیر رسیده است.

 

 

ت ت
کدخبر: 120053 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها