غل و زنجیر شدن دو ساله کودکی در طویله!+فیلم

یک کودک نیجریه ای که به مدت دو سال در طویله غل و زنجیر شده بود در حالی که در وضعیت بدی بسر می برد نجات یافت.

غل و زنجیر شدن دو ساله کودکی در طویله!+فیلم
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ پلیس محلی نیجریه کودک ۱۲ ساله ای را که به مدت ۲ سال در یک طویله به همراه بز ها و مرغ ها زندگی می کرد پیدا کرد. این کودک که شدیداً دچار سوءتغذیه بود توسط یک زنجیر به ستون چوبی داخل طویله بسته شده بود. این در حالی بود که پدر شرور این کودک به همراه ۳ زن و ۱۷ فرزندش در آسایش و راحتی مشغول زندگی بودند.

یک گروه از وکلای حقوق بشر به همراه ماموران پلیس روز یکشنبه با حضور در مکانی که این کودک نگهداری می شد او را پیدا کردند. این کودک به علت سوءتغذیه شدید به سختی قادر به ایستادن روی پاهایش بود. بنا به گفته «حمزه آتاهیرو والا»، سرتیم این گروه نجات، خانواده این کودک شامل پدر و سه زن او در داخل خانه ای که دارای امکانات خوبی بود زندگی می کردند.

مادر واقعی این کودک ۲ سال پیش بر اثر ابتلا به بیماری فوت کرده بود و این کودک پس از مرگ مادرش توسط پدر و سه نامادری اش در طویله نگهداری می شد. پلیس همچنین «جیبرین علیو»، پسر ۱۱ ساله این خانواده را که در زندانی کردن برادرش در طویله با پدر و همسران وی همکاری می کرد بازداشت کرد.

این پسر ۱۱ ساله به خبرنگاران گفت که برادر بزرگش مبتلا به بیماری صرع بوده و خانواده اش برای جلوگیری از مفقودشدن او دست به این کار زده بودند. او مدعی شد که برادرش فقط در طول روز در این طویله نگهداری می شد و آن ها برای درمان او اقدام به فروختن ماشین و خانه شان کرده بودند.

گفتنی است؛ قربانی که هویتش هنوز اعلام نشده بلافاصله پس از نجات یافتن به بیمارستانی در «بیرنین کِبی» منتقل شد. او اکنون در بخش مراقبت های ویژه بستری شده و تحت درمان است.

ت ت
کدخبر: 119987 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها