آتش به جان برج ۱۵ طبقه مسکونی در تهران افتاد+جزئیات

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش‌سوزی یک برج ۱۵ طبقه مسکونی در منطقه ۲ پایتخت خبر داد و گفت: این حادثه بیش از ۱۰۰ نجات‌یافته داشت.

آتش به جان برج ۱۵ طبقه مسکونی در تهران افتاد+جزئیات
بیشتر بخوانید:

 

به گزارش منیبان؛ سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت ۲:۴۸ بامداد این حادثه در خیابان کاج، تقاطع خیابان اقاقیا به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه تشک، نردبان هیدرولیکی و تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

او با بیان اینکه آتش‌سوزی در طبقه منفی پنج یک ساختمان ۱۵ طبقه مسکونی روی داده بود، گفت: مقداری موارد ضایعات در محدود ۱۰ متری که غیراصولی ساخته شده بود، دچار آتش‌سوزی شد.

ملکی ادامه داد: در این حادثه دو دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه دچار آتش شد و آتش در حال سرایت به یک دستگاه خودرو سمند نیز رسید.

او با بیان اینکه دود بسیار غلیظی طبقات را فرا گرفته بود، افزود: در زمان وقوع آتش‌سوزی سیستم اعلام حریق به درستی عمل کرده بود و با صدای سیستم هشدار تعدادی از ساکنان از برج خارج شدند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران، در مجموع بیش از ۱۰۰ نفر در داخل برج حضور داشتند که آتش‌نشانان این افراد را به سلامت خارج کردند.

او خاطرنشان کرد: این ساختمان مجهز به سیستم اطفای حریق نیز بود که البته این سیستم به درستی عمل نکرد و ضروری است که موضوع نگهداری و بروز رسانی سیستم‌های اعلام و اطفای حریق در دستور کار مالکان قرار گیرد.

ت ت
کدخبر: 119696 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها