ترافیک پرحجم در 3 جاده غربی تهران

ترافیک پرحجم در 3 جاده غربی تهرانخبرگزاری آریا-رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از ترافیک پرحجم در سه محور غربی تهران خبرداد.

ترافیک پرحجم در 3 جاده غربی تهران
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در سراسر کشور حاکی از آن است که در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل کلاک، آزاد راه کرج - قزوین محدوده مهرشهر و محور شهریار - تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.

او با بیان اینکه در دیگر جاده‌های کشور تردد به آرامی و بدون هیچ مشکل خاصی در جریان است، گفت: هیچ مشکل و گره ترافیکی خاصی در جاده‌های کشور وجود ندارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی درباره محور‌های دارای انسداد نیز اظهارکرد: محور‌های ریگان - ایرانشهر و لاسم - ارجمند دو جاده دارای انسداد هستند که در زمان مسدود بودن این دو محور تردد از مسیر‌های جایگزین انجام می‌شود.

شیرانی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر هیچ مشکل و پدیده جوی در جاده‌های کشور وجود ندارد.

او با اعلام شماره 120 اظهار کرد: لازم است که رانندگان پیش از آغاز سفر از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و نیز معابر دارای انسداد احتمالی مطلع شده تا برنامه‌ریزی مناسبی برای رسیدن به مقصد انجام دهند.

ت ت
کدخبر: 119632 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها