پیشنهاد بی‌شرمانه زن‌شوهردار به مهیار!

اگرچه در هر گوشه از راهروی طبقه دوم دادگاه خانواده همهمه‌ای برپا بود اما صدای مشاجره لفظی میان زوج جوان بیشتر از سایرین به گوش می‌رسید. مرد جوان رو به همسرش با صدای بلند گفت: پول ندارم. نداشتن می‌دونی چیه؟ پول ندارم بفهم.

پیشنهاد بی‌شرمانه زن‌شوهردار به مهیار!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اگرچه در هر گوشه از راهروی طبقه دوم دادگاه خانواده همهمه ای برپا بود اما صدای مشاجره لفظی میان زوج جوان بیشتر از سایرین به گوش می رسید. مرد جوان رو به همسرش با صدای بلند گفت: پول ندارم. نداشتن می دونی چیه؟ پول ندارم بفهم.زن جوان هم بدون اندکی شرم از نگاه سنگین آدم هایی که حالا بیشتر از قبل به آنها نگاه می کردند فریاد زد: پول نداری نباید ازدواج می کردی! یک نفر به این مرد حالی کنه که وقتی نمی تونستی مخارج زندگی همسرت را تأمین کنی، مجرد می موندی!

چند دقیقه ای این کشمکش ادامه داشت تا اینکه منشی دادگاه آنها را به داخل شعبه فراخواند؛ مهیار... و ستاره... آنها پس از ورود به شعبه باز هم جر و بحث شان را ادامه دادند تا اینکه قاضی پرونده آنها را به آرامش دعوت کرد و گفت: با جر و بحث مشکلتان حل نمی شود. یک به یک توضیح دهید تا ببینم مشکلتان چیست؟

مهیار بدون هیچ تعللی گفت: من 25 سال دارم و یکسال است که با ستاره ازدواج کرده ام. در این یکسال به اندازه 10 سال سختی کشیده ام چراکه دو شیفت کار می کنم اما نمی توانم مخارجی که این زن انتظار دارد را تأمین کنم. در نهایت هم او باید آبروی من را ببرد و دستش جلوی پدرش دراز باشد. آقای قاضی اگر من کار نمی کردم انتقاد او وارد بود اما دیگر نمی توانم که 3 شیفت کار کنم. نه تفریحی دارم و نه استراحتی چون این زن در طول یکسال به اندازه چند سال ولخرجی کرده است و در آخر هم من را به خاطر آنکه نتوانستم خواسته های عجیب و غریبش را فراهم کنم مورد شماتت قرار می دهد. دیگر خسته شده ام و توان ادامه زندگی با این زن و افکارش را ندارم.

در ادامه قاضی به ستاره نگاهی کرد و گفت: حرف های همسرت را قبول داری؟ ستاره پاسخ داد: من و مهیار پس از چند ماه آشنایی، ازدواج کردیم. حالا هم یک سال از ازدواج مان می گذرد که 6 ماه از آن فقط دعوا کردیم. این مرد توان اداره زندگی و خواسته های من را ندارد. وقتی وسیله ای برای خانه یا لباسی می خرم مدام از من انتقاد می کند که نباید خرید کنم. مگر او وظیفه ندارد همسرش را از نظر مالی تأمین کند.

من در خانواده ای بزرگ شدم که هرچه می خواستم پدرم برایم تهیه می کرد. اگر مهیار نمی توانست خواسته های من را تأمین کند قبل از ازدواج باید فکرش را می کرد نه اینکه پس از ازدواج ادای آدم های زحمتکش را در بیاورد و بعد هم من برای خرید کردن همیشه استرس داشته باشم و...

در این هنگام مهیار حرف ستاره را قطع کرد و گفت: قرار نیست هزینه ولخرجی تو را هم تأمین کنم. تو اصلاً بلد نیستی قناعت کنی و...

ستاره جواب داد: اگر از پس خرج و مخارج زندگی بر نمیای از پدرت کمک بگیر. خانواده ات که وضعیت مالی خوبی دارند.

مهیار روبه قاضی کرد و گفت: من مستقل هستم و در حدی که خودم بتوانم هزینه کنم خرج می کنم و دوست ندارم غرورم را با گرفتن پول از خانواده ام خراب کنم. ستاره گفت: وقتی غرورت از حفظ کردن من و زندگیت با ارزش تره پس ما نمی تونیم باهم زندگی مان را ادامه دهیم. آقای قاضی حکم طلاق ما را صادر کنید.پس از آن قاضی هر دو را به آرامش دعوت کرد و گفت: صورتجلسه را امضا کنید. دو هفته دیگر رأی شما را صادر می کنم...

ت ت
کدخبر: 119520 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها