کشف نیم تُن مواد افیونی و دستگیری ۴ قاچاقچی در زابل

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۵۵۰ کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری ۴ قاچاقچی در شهرستان زابل خبر داد.

کشف نیم تُن مواد افیونی و دستگیری ۴ قاچاقچی در زابل
بیشتر بخوانید:

به گزارش مُنیبان؛ سرهنگ مرتضی جوکار گفت: در پی شناسایی و کسب اخبار و اطلاعات به دست آمده از مرکز هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران مبنی بر حمل مواد مخدر توسط یک دستگاه خودرو زانتیا از محور بنجار به زابل، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت .

وی افزود: پس از شناسایی و بررسی صحت موضوع توسط ماموران پلیس مواد مخدر استان و شهرستان زابل و انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، با هماهنگی قضایی خودرو مذکوردر مسیر یکی از روستاهای این شهرستان روئیت شد که پس از تعقیب و مراقبت خودرو زانتیا را توقیف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در تحقیقات و بررسی های اولیه ماموران مشخص شد قاچاقچیان قصد جابجایی مواد افیونی به داخل یک دستگاه خودرو پژو 405 سفید رنگ و سپس انتقال آن به مرکز کشور را داشتندکه در عملیات موفقیت آمیز و غافلگیرانه پلیس توقیف و در بازرسی از خودروهای مذکورمقدار 550 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد.

سرهنگ جوکار با اشاره به دستگیری چهار قاچاقچی و توقیف دو دستگاه خوردو در این رابطه خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد کشف شده، به مراجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: برخورد ماموران انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

ت ت
کدخبر: 119317 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

بازی ایران و آمریکا رو پیش بینی کنید
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها