مرور حوادث گذشته؛

کار بی‌شرمانه پسر 18 ساله با دختران ایلام

پسر 18 ساله که عامل انتشار تصاویر خصوصی دختران ایلام بود بازداشت شد.

کار بی‌شرمانه پسر 18 ساله با دختران ایلام

به گزارش منیبان؛ رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر داد.

سرهنگ علی جمالی، رئیس پلیس فتا ایلام درخصوص این خبر گفت: در پی مراجعه شهروندان و برابر رصدهای کارشناسان این پلیس مشخص شد صفحه ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد شده است که با انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی دختران و کاربران اقدام به هتک حیثیت آنان می کند.

او افزود: پس از جمع آوری مستندات لازم و تحقیقات اولیه از شکات، پرونده ای در اداره پلیس تشکیل شد و موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان سایبری، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و طی هماهنگی مراجع قضایی دستگیر شد. این مجرم اینترنتی ضمن اعتراف به جرم ارتکابی اش، انگیزه خود را جذب مخاطب و افزایش تعداد بازدید کنندگان عنوان کرد.

این مقام مسئول با اعلام اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد، بیان کرد: متهم با دسترسی به تصاویر موجود در شبکه های اجتماعی کاربران و انتشار آن ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام و انتشار اکاذیب سبب ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت آنان شده بود.

ت ت
کدخبر: 118561 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

عملکرد کی روش در جام جهانی را چگونه می بینید؟
پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها