نابودی زندگی روج عاشق بخاطر فعالیت در دنیای مجازی

مردی که همسر اولش را به‌دلیل عضویت در اینستاگرام طلاق داده بود، از همسر دومش نیز به دلیلی مشابه شکایت کرد و خواستار جدایی از او شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این مرد گفت: با همسر اولم زندگی خوبی داشتم تا اینکه از پیام های خصوصی در گوشی اش متوجه شدم همسرم در اینستاگرام یک صفحه مخفی دارد. نتوانستم تحمل کنم و دیگر به ادامه زندگی با او فکر نکردم و به زندگی مشترک با او برای همیشه پایان دادم. چند ماه شوکه بودم و دلم نمی خواست کسی را ببینم. از شبکه های مجازی متنفر شدم. یک گوشی ساده خریدم تا خودم هم نتوانم شبکه ای را روی گوشی ام نصب کنم. بعد از گذشت چند سال تصمیم به ازدواج مجدد گرفتم.

این مرد ادامه داد: وقتی با همسر دومم آشنا شدم، همه داستان زندگی خود را برایش تعریف کردم و به او گفتم چقدر از این شبکه ها بیزار هستم و اگر می خواهد همسرم شود، باید از شبکه های مجازی فاصله بگیرد و با این شرط، پیشنهاد ازدواجم را قبول کرد و زندگی مشترکمان را آغاز کردیم. ما هیچ اختلافی با هم نداشتیم، اما همسرم تمام حرف ها و قول و قرارهایش را زیر پا گذاشت. یک بار به من گفت دوست دارد صفحه ای در اینستاگرام برای خودش باز کند. همان موقع باز به او گوشزد کردم که اجازه این کار را ندارد. حرفش خیلی ذهنم را مشغول کرده بود تا اینکه مدتی بعد متوجه رفتارهای مشکوک او شدم. برای همین یک روز گوشی دوستم را قرض گرفتم و با پیج اینستاگرام او، اسمش را جست وجو کردم. بعد از یک جست وجوی ساده صفحه اش را دیدم، خیلی شوکه شده بودم. باورم نمی شد او خواسته من را زیر پا گذاشته باشد و برای خودش صفحه شخصی داشته باشد. ما مشکل جدی با هم نداشتیم، اما با این کار، من را نسبت به خودش بی اعتماد کرد و برای همین تصمیم به جدایی از او را دارم. من در زندگی مشترک با همسر اولم به اندازه کافی عذاب کشیدم و نمی خواهم دوباره آن عذاب ها را تحمل کنم. من دیگر راضی به ادامه زندگی با او نیستم.

ت ت
کدخبر: 111091 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها