مروری بر حوادث تاریخی؛

زن و شوهر قائمشهری سارق غول پیکر را کشتند!

زوج قائمشهری قصد داشتند سارق خانه شان را در خانه دستگیر کنند که صحنه یک قتل رقم خورد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ جسد مرد جوان در حالیکه طاق باز در وسط سالن پذیرایی خانه افتاده و خون زیادی از پشت سرش رفته بود پلیس تحقیقات را آغاز کرد و مرد جوان که دستش دچار خونریزی شده بود در سالن خانه روی مبل نشسته بود و همسرش که زن جوانی است در برابر دوربین موبایل تیم جنایی لحظه به لحظه این پرونده جنایی را بازگو می کرد.

قتل سارق در خانه زوج جوان

زن جوان به تیم تحقیق گفت: بیرون خانه بودیم و وقتی وارد خانه شدم به اتاق خواب رفتم که ناگهان دیدم پرده اتاقک پشت اتاق خواب تکان خورد. ترسیده بودم و احساس کردم کسی داخل خانه است ، به سمت اتاقک پشت اتاق خواب که یک در به سمت راه پله طبقه بالا دارد رفتم . وقتی به آنجا رسیدم مرد قوی هیکلی را دیدم که آرام می گفت ساکت باش، کاری به کسی ندارم که شروع به داد و فریاد کردم و همسرم علی را صدا زدم.

او افزود: همسرم وارد اتاق شد که سارق قوی هیکل علی را روی تخت انداخت و من از اتاق بیرون رفتم و در را از پشت گرفتم که مانع فرار سارق جوان شوم اما دزد قوی هیکل در را به داخل کشید و در را باز کرد، همسرم با او درگیر شد که من از خانه خارج شدم و ابتدا در کوچه را قفل کردم و سپس زنگ همسایه ها را زدم و از آنها کمک خواستم.

زن جوان ادامه داد: گوشی موبایل یکی از همسایه ها را گرفتم و به 110 زنگ زدم و آدرس دقیق خانه مان را که در بوستان ششم شرقی است دادم و سپس همراه همسایه ها وارد خانه شدیم که دیدم دست همسرم خونی است و مشخص بود که سارق قوی هیکل با چاقو به دست همسرم زده و دزد جوان نیز که سرش خونریزی داشت به حالت خمیده کنار مبل که در چند قدمی ستون وسط خانه است ایستاده بود و از ما آب خواست.

این زن گفت: می ترسیدیم سارق قوی هیکل فرار کند که در ادامه اهالی محل به کمک آمدند، اما پلیس 110 نیامد، خون زیادی از سر سارق قوی هیکل می رفت، در صحنه درگیری سارق با همسرم نبودم ولی فکر کنم پایش روی کاور لباس رفته و لیز خورده و سرش به ستون برخورد کرده است.

زن جوان گفت: روز گذشته از دست این سارق که قبلا هم به خانه مان آمده بود شکایت کردم اما کسی باور نمی کرد و پیگیر ماجرا نشد.

آثار خون روی ستون خانه

در حالیکه دوربین جای خون روی ستون را نشان می دهد مرد خانه که علی نام دارد به سمت دوربین می آید و در خصوص صحنه قتل گفت: با سارق قوی هیکل درگیر بودم که ناگهان با چاقو ضربه ای به دستم زد که من روی زمین افتادم و چون نمی خواستم سارق از دستم فرار کند در همان حالت که روی زمین افتاده بودم پاهایش را گرفتم که از پشت به ستون وسط خانه خورد و بلند آهی کشید و به کنار مبل رفت و در ادامه همسرم و اهالی محل وارد خانه شدند ، سارق زنده بود و سرش خونریزی شدیدی داشت.

بنا بر این گزارش، زمان وقوع این حادثه مشخص نیست و شنیده ها حاکی از آن است که این قتل در شهر قائمشهر رخ داده است.

این خبر مربوط به خرداد 1400 بوده و جهت عبرت آموزی در سایت خبری منیبان بارگذاری شده است.

ت ت
کدخبر: 110775 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها
  • اوایل سال جاری میلادی بعد از حمله روسیه به اوکراین، سوئد و فنلاند کاندیدای عضویت در ائتلاف ناتو شدند اما با توجه به…